Баскетбол

Відкрито інтернет магазин ФБУ

Тепер будь який вболівальний має можливість в декілька кліків замовити як атрибутику так і екіпірування збірної України з баскетболу.

Хімік" у розкішній грі обіграв "Дніпро" в Суперлізі Парі-Матч

Южненський "Хімік" і "Дніпро" влаштували справжнє шоу в третьому матчі півфінальної серії Суперліги Парі-Матч.

Фесенко найкращий у березні

Уболівальники Авеліно визнали українського центрового Кирила Фесенка найкращим гравцем команди в берерзні.

Визначено пари півфіналістів Ліги чемпіонів

У Афінах відбулося жеребкування Фіналу чотирьох Ліги чемпіонів ФІБА.

"Дніпро" драматично виграв другий півфінал Суперліги Парі-Матч

Южненський "Хімік" і "Дніпро" видали феєричну гру в другому матчі півфінальної серії Суперліги Парі-Матч.

"Дніпро" з розгрому стартував в півфіналі Суперліги Парі-Матч

Баскетбольний клуб "Дніпро" здобув розгромну перемогу над "Хіміком" в першому поєдинку півфіналу Суперліги Парі-Матч.

Баскетболіст збірної України отримав престижну нагороду у США (ФОТО)

Український баскетболіст "Канзасу" Святослав Михайлюк отримав нагороду Mr. Jayhawk за помітний вклад в історію команди на майданчику і за її межами.

Збірна України дізналася суперників на Кубку світу з баскетболу 3х3

Чоловіча збірна України дізналася своїх суперників на майбутньому Кубку світу з баскетболу 3х3, який пройде з 8 по 12 червня на Філіппінах.

У Суперлізі Парі-Матч стартували півфінали

Баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" в першому півфінальному поєдинку Суперліги Парі-Матч добув впевнену перемогу над МБК "Миколаїв". Зустріч на паркеті Палацу спорту "Будівельник" завершилася з рахунком 91:78.

"Черкаські Мавпи" з розгромною перемогою вийшли в 1/2 фіналу Суперліги Парі-Матч

"Черкаські Мавпи" у другому чвертьфінальному поєдинку Суперліги Парі-Матч повторно обіграв "Політехнік" і вийшли в 1/2 фіналу.

Суперліга Парі-Матч: чемпіон України сенсаційно вилетів в 1/4 фіналу

Київський "Будівельник" у другому чвертьфінальному поєдинку Суперліги Парі-Матч програв МБК "Миколаїв" і завершив виступ в елітному баскетбольному першості країни сезону 2017/2018.

Визначився перший півфіналіст Суперліги Парі-Матч

Южненський "Хімік" у другому чвертьфінальному поєдинку Суперліги Парі-Матч повторно обіграв "БІПУ" і вийшов в 1/2 фіналу.

"Дніпро" здобув важку перемогу в плей-офф Суперліги Парі-Матч

Баскетбольний клуб "Дніпро" стартував з важкої перемоги в плей-офф Суперліги Парі-Матч .

Українського баскетболіста довічно дискваліфікували за напад на суддю

Гравець баскетбольного клубу "Ужгород" Андрій Романиця може завершувати професійну кар'єру.

Суперліга Парі-Матч: плей-офф стартував з гучної сенсації

У баскетбольній Суперлізі Парі-Матч у четвер, 29 березня стартував стадія плей-офф.

Український баскетболіст прийшов у захват від виходу до Фіналу чотирьох NCAA

Український баскетболіст Святослав Михайлюк зізнався, що відчуває гордість у зв'язку з виходом свого "Канзасу" до Фіналу чотирьох NCAA.

Увійшов в історію! Українець Михайлюк вийшов у Фінал чотирьох NCAA

Український баскетболіст Святослав Михайлюк допоміг своєму "Канзасу" вийти до Фіналу чотирьох Студентської національної ліги США (NCAA).

Бардак: баскетболіст збірної України оголосив про відхід з клубу НБА

Український центровий "Фінікс Санс" Олексій Лень у міжсезоння має намір змінити команду.

Березневе божевілля: гравець збірної України з рекордом вийшов в 1/4 фіналу NCAA

Український атакуючий захисник "Канзасу" Святослав Михайлюк допоміг своїй команді здобути перемогу в 1/8 фіналу Березневого божевілля в Національній студентській лізі США (NCAA).

Обман: стало відомо, як СРСР допомогли виграти баскетбольне "золото" Олімпіади-1972

Збірна Радянського Союзу з баскетболу здобула "золото" Олімпійських ігор 1972 року в Мюнхені завдяки втручанню генерального секретаря Міжнародної федерації баскетболу (FIBA) Вільяма Джонса.

Баскетболіст збірної України виграв конференцію в США

Атакуючий захисник "Канзасу" Святослав Михайлюк вніс вагомий вклад в перемогу своєї команди у фінальному матчі конференції Big12 в Національній студентській лізі США (NCAA) проти "Західної Вірджинії" - 81:70.