Баскетбол Супер-ліга

Супер-ліга

У Києві відбувся Виконком ФБУ

5 червня відбулося засідання Президії ФБУ. Її учасники обговорили актуальну проблематику життєдіяльності українського баскетболу.

"Хімік" виграв перший матч "бронзової" серії чемпіонату України Суперліги Парі-Матч

Южненський "Хімік" здобув непросту перемогу в першому матчі бронзової серії чемпіонату України Суперліги Парі-Матч.

Відкрито інтернет магазин ФБУ

Тепер будь який вболівальний має можливість в декілька кліків замовити як атрибутику так і екіпірування збірної України з баскетболу.

Хімік" у розкішній грі обіграв "Дніпро" в Суперлізі Парі-Матч

Южненський "Хімік" і "Дніпро" влаштували справжнє шоу в третьому матчі півфінальної серії Суперліги Парі-Матч.

"Дніпро" драматично виграв другий півфінал Суперліги Парі-Матч

Южненський "Хімік" і "Дніпро" видали феєричну гру в другому матчі півфінальної серії Суперліги Парі-Матч.

"Дніпро" з розгрому стартував в півфіналі Суперліги Парі-Матч

Баскетбольний клуб "Дніпро" здобув розгромну перемогу над "Хіміком" в першому поєдинку півфіналу Суперліги Парі-Матч.

У Суперлізі Парі-Матч стартували півфінали

Баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" в першому півфінальному поєдинку Суперліги Парі-Матч добув впевнену перемогу над МБК "Миколаїв". Зустріч на паркеті Палацу спорту "Будівельник" завершилася з рахунком 91:78.

"Черкаські Мавпи" з розгромною перемогою вийшли в 1/2 фіналу Суперліги Парі-Матч

"Черкаські Мавпи" у другому чвертьфінальному поєдинку Суперліги Парі-Матч повторно обіграв "Політехнік" і вийшли в 1/2 фіналу.

Суперліга Парі-Матч: чемпіон України сенсаційно вилетів в 1/4 фіналу

Київський "Будівельник" у другому чвертьфінальному поєдинку Суперліги Парі-Матч програв МБК "Миколаїв" і завершив виступ в елітному баскетбольному першості країни сезону 2017/2018.

Визначився перший півфіналіст Суперліги Парі-Матч

Южненський "Хімік" у другому чвертьфінальному поєдинку Суперліги Парі-Матч повторно обіграв "БІПУ" і вийшов в 1/2 фіналу.

"Дніпро" здобув важку перемогу в плей-офф Суперліги Парі-Матч

Баскетбольний клуб "Дніпро" стартував з важкої перемоги в плей-офф Суперліги Парі-Матч .

Українського баскетболіста довічно дискваліфікували за напад на суддю

Гравець баскетбольного клубу "Ужгород" Андрій Романиця може завершувати професійну кар'єру.

Суперліга Парі-Матч: плей-офф стартував з гучної сенсації

У баскетбольній Суперлізі Парі-Матч у четвер, 29 березня стартував стадія плей-офф.

Визначився переможець Кубка України з баскетболу

Баскетбольний клуб "Дніпро" виграв Кубок України. Фінальний матч на арені харківського Палацу спорту "Локомотив" проти южненського "Хіміка" завершився з рахунком 78:71.

Стали відомі фіналісти Кубка України з баскетболу

"Хімік" і "Дніпро" стали фіналістами Кубка України з баскетболу. Вирішальна битва Фіналу чотирьох відбудеться в суботу, 10 березня.

Розгром лідера: підсумки тижня в Суперлізі Парі-Матч

У чемпіонаті України з баскетболу завершився черговий ігровий тиждень в Суперлізі Парі-Матч.

Хімік виграв важкий виїзний матч у Запоріжжі

Дебют зустрічі залишився за запоріжцями, які скористалися втратами суперника і краще атакували з гри, традиційно швидко діючи в атаці.

Сенсація в Дніпрі і трилер в Харкові: результати Суперліги Парі-Матч 2 березня

"Черкаські Мавпи" створили сенсацію в Суперлізі Парі-Матч.

Сенсація туру: результати Суперліги Парі-Матч 4 лютого

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 4 лютого, відбулися два поєдинки в Суперлізі Парі-Матч.

Розгром від лідера: результати Суперліги Парі-Матч 3 лютого

У чемпіонаті України з баскетболу відбулися два матчі в Суперлізі Парі-Матч. Зустрічі пройшли в Миколаєві та Запоріжжі.