Інші види спорту

US Open приголомшив тенісистів призовими

Асоціація тенісу США оголосила, що призовий фонд ювілейного 50-го US Open у 2018 році складе рекордні 53 мільйони доларів, що майже на 3 мільйони більше, ніж минулого року.

Втратив три літри крові: жорстоко вбито призера Олімпіади-2014 у Сочі

В Алма-Аті трагічно помер 25-річний фігурист Денис Тен, який став бронзовим призером Олімпійських ігор у Сочі.

Світоліна отримала орден

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна отримала орден "За заслуги" ІІІ ступеня.

Визначився переможець Wimbledon

У неділю, 15 липня, відбувся фінальний матч Wimbledon-2018. На Центральному корті сербський тенісист Новак Джокович (12) переграв південноафриканця Кевіна Андерсона (8) з рахунком 6: 2, 6: 2, 7: 6 (7: 3).

7-годинний трилер на Вімблдоні побив рекорд усіх часів

На одному з найпрестижніших тенісних турнірів - Вімблдоні - зіграний півфінал, який увійшов в історію.

Російський чемпіон потонув, рятуючи п'яного підлітка

Майстер спорту Росії з пауерліфтингу IPF, багаторазовий чемпіон Далекого Сходу і Республіки Саха (Якутія) Іван Лісовенко потонув у районі Мархінкі, на острові Сахалін.

Юна українка з рекордом виграла чемпіонат Європи з легкої атлетики, випередивши росіянку

Українська легкоатлетка Ярослава Магучих здобула перемогу на юнацькому чемпіонаті Європи, який з 5 по 8 липня проходив в угорському Дьєрі.

Перспективного українського спортсмена на смерть збила жінка на джипі

Перспективний український мотогонщик Андрій Беcсонов загинув в ДТП в Харкові.

Український легкоатлет встановив світовий рекорд

Український легкоатлет Михайло Кохан встановив світовий рекорд у метанні п'ятикілограмового молота.

Росія хоче позбавити США міжнародних змагань

Росія пропонує міжнародним спортивним федераціям заборонити США проводити міжнародні змагання через невидачу віз російським спортсменам.

Шарапова зганьбилася на Вімблдоні

Екс-перша ракетка світу росіянка Марія Шарапова з тріском програла стартовий матч Вімблдону .

Український плавець встановив світовий рекорд

Український плавець Андрій Говоров встановив новий світовий рекорд на міжнародних змаганнях в Римі.

Стаховський переміг на Вімблдоні в п'ятисетовому трилері

Українець Сергій Стаховський виграв в драматичному матчі першого кола у португальського тенісиста Жоао Соуза на Вімблдоні.

Тільки Україна! Рекордсмен світу відмовився виступати за Росію

Український плавець Андрій Говоров, який напередодні встановив світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм, відмовився від пропозиції виступати за Росію.

Збiрну України можуть не пустити на Олімпіаду

Збірна України з важкої атлетики опинилися під загрозою відсторонення від участі в Олімпійських іграх-2020 у Токіо через три позитивних допінг-проби, узятих у представників збірної країни.

Світоліна зробила заяву про Україну

Краща українська тенісистка Еліна Світоліна привітала своїх співвітчизників з Днем Конституції, який країна відзначає 28 червня.

Українська тенісистка драматично програла у фіналі "стотисячника"

18-річна українська тенісистка Даяна Ястремська драматично програла у фіналі турніру ITF Fuzion 100 Ilkley Trophy з призовим фондом в 100 000 доларів.

Світоліна у чудовому стилі вийшла в 1/4 фіналу престижного турніру

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал трав'яного турніру в Бірмінгемі (Англія) з призовим фондом $ 885 000.

Світоліна розкішно стартувала на престижному турнірі в Бірмінгемі

Перша ракетка України Еліна Світоліна переможно розпочала трав'яну частина тенісного сезону.

Світоліна відмовилася їхати в Москву на престижний турнір

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна відмовилася від участі в престижному WTA-турнірі Moscow River Cup.

Надаль на фіналі Roland Garros козирнув унікальною покупкою

У фінальному матчі Відкритого чемпіонату Франції на правій руці іспанського тенісиста Рафаеля Надаля був годинник швейцарської компанії Richard Mille вартістю близько 720 тис. Доларів.