Україна - єдина країна, яка не уклала контракт із групою компаній "Discovery", що володіє правами на трансляцію Олімпійських ігор 2018 року в Пхенчхані.

Веб дизайн сайта от профильных специалистов

Грамотно разработанный сайт – это значит, что не нужно будет больше его переделывать, что он начнет работать и приносить желаемый для вас результат.

Триразовий чемпіон світу з Росії дискваліфікований за допінг

Триразовий чемпіон світу з хокею у складі збірної Росії Данис Заріпов, здав позитивний допінг-тест під час чемпіонату КХЛ 2016/17.

Український тенісист зробив феноменальний ривок у світовому рейтингу

Перша ракетка України Олександр Долгополов серйозно поліпшив свої позиції в світовому рейтингу ATP.

Помер відомий австралійський тенісист

Знаменитий австралійський тенісист Пітер Дуейн, який входив свого часу в топ-50 світового рейтингу АТР, помер у віці 56 років.

Горда білоруська спортсменка пояснила свій скандальний вчинок на чемпіонаті Європи

Білоруська стрибунка в довжину Віолетта Скворцова пояснила, чому пішла з церемонії нагородження юнацького чемпіонату Європи з легкої атлетики.

Найкращий тенісист України прикро програв у фіналі відомого турніру

Перша ракетка України Олександр Долгополов програв у фіналі відомого тенісного турніру ATP в Бoстаді (Швеція) з призовим фондом 500 тисяч доларів.

Українець виграв чемпіонат Європи зі стрільби

Український стрілець Павло Коростильов виборов золоту медаль на чемпіонаті Європи, який з 21 липня по 4 серпня проходить у столиці Азербайджану, Баку.

Найкрасивіша спортсменка України підкорила мережу своїм рекордним виступом

Одна з найкрасивіших спортсменок України Юлія Левченко завоювала "срібло" на змаганнях зі стрибків у висоту, які пройшли в межах етапу Діамантової ліги в Монако.

Українка втретє у кар'єрі виграла чемпіонат світу з фехтування

Українська фехтувальниця на шаблях Ольга Харлан виграла чемпіонат світу, який у ці дні проходить у німецькому Лейпцигу.

Найкращий тенісист України вийшов у фінал відомого турніру, розбивши іменитого росіянина

Перша ракетка України Олександр Долгополов вийшов у фінал відомого тенісного турніру ATP в Бoстаді (Швеція) з призовим фондом 500 тисяч доларів.

Україна з рекордом завоювала два "золота" чемпіонату Європи з легкої атлетики

Українські спортсмени блискуче виступають на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходить в італійському Гроссето.

Перша ракетка України вирвав перемогу над кращим тенісистом Росії у чвертьфіналі відомого турніру

Українець Олександр Долгополов вийшов у півфінал відомого тенісного турніру ATP у Бастаді (Швеція) з призовим фондом 500 тисяч доларів.

Юна українська легкоатлетка виграла Чемпіонат Європи, встановивши два рекорди

Українка Юлія Левченко стала переможницею молодіжного чемпіонату Європи в секторі для стрибків у висоту.

Найкращий тенісист України перервав виступ на середині матчу і залишив Wimbledon

Кращому тенісистові України Олександру Долгополову через травму довелося залишити Вімблдонський турнір.

Стаховський відзначився хамською витівкою на Wimbledon

Українець Сергій Стаховський отримав попередження за неспортивну поведінку під час матчу першого раунду легендарного турніру Wimbledon.

Світоліна здобула видовищну перемогу на Wimbledon

Українка Еліна Світоліна ефектно вийшла до другого раунду легендарного Вімблдону.

Світоліна розповіла про особисте життя

Перша ракетка України Еліна Світоліна у розлогому інтерв'ю виданню "Tennis Head" поділилася маловідомими деталями зі свого особистого життя.

Світоліна захопила своїм одкровенням

Перша ракетка України Еліна Світоліна зайнялася б благодійністю, якби заробила 100 мільйонів доларів.

Перша ракетка України зробила патріотичну заяву

Перша ракетка України Еліна Світоліна отримала орден "За заслуги" ІІІ ступеня від Президента України Петра Порошенка.

Відомий німецький тенісист завершив кар'єру після поразки від українця на Wimbledon

Німецький тенісист Бенджамін Беккер оголосив про завершення кар'єри.