rssfacebook_iconvkontaktetwitter-icon
Інші види спорту Фігурне катання

Фігурне катання

Україна подала заявку на проведення чемпіонату Європи

Федерація фігурного катання України (УФФКК) подала заявку на проведення в 2019 році в Києві чемпіонату Європи.

Суд США відхилив позов олімпійської чемпіонки Баюл про розкрадання $57 млн

Федеральний суд Нью-Йорка відхилив позов першої олімпійської чемпіонки України Оксани Баюл, яка стверджувала, що вона втратила $57 мільйонів в результаті шахрайства в 1990-х роках.

Плющенко хоче показати операцію на хребті в режимі онлайн

Дворазовий олімпійський чемпіон Євген Плющенко хоче в режимі онлайн продемонструвати операцію, яку йому будуть робити на хребті 2 березня.

Плющенко отримав орден Пошани

Президент Росії Володимир Путін вручив державні нагороди російським спортсменам, які завоювали медалі на Олімпійських іграх у Сочі.

Кароліна Костнер: "Ця бронза для мене рівносильна золоту"

Італійка Кароліна Костнер, яка виграла бронзу на Олімпіаді в Сочі в одиночному катанні, сказала, що була дуже рада здійснити свою мрію.

У МОК вважають оцінки Сотникової справедливими

Прес-аташе МОК Марк Адамс, оцінюючи перемогу росіянки Аделины Сотникової в одиночному катанні на Олімпіаді в Сочі, сказав, що не вважає обґрунтованою критику суддівства.

За рахунок чого Сотникова обіграла Юна Кім

Технічний фахівець з фігурного катання Адам Лейб детально проаналізував довільні програми Аделины Сотникової, яка стала олімпійською чемпіонкою Сочі, і Юна Кім, яка посіла на Олімпіаді друге місце.

Ягудін заявив про погрози з боку оточення Плющенко

Олімпійський чемпіон-2002 Олексій Ягудін заявив, що побоюється за своє здоров'я.

L'equipe: Американські судді допомогли Росії виграти золото в командних змаганнях в обмін на золото в танцях

Французька газета l'equipe висунула звинувачення на адресу американських і російських суддів, угледівши в їх оцінках якийсь змова.

Ханю виграв Олімпіаду в Сочі в одиночному катанні

Японець Юдзуру Ханю став олімпійським чемпіоном в одиночному катанні в Сочі.

Вперше за 30 років Росія залишилася без медалей у чоловічому одиночному катанні

Російська збірна вперше з 1988 року залишилася без медалей на Олімпіаді в чоловічих індивідуальних змаганнях.

Ханю встановив світовий рекорд у короткій програмі на Олімпіаді

Японець Юдзуру Ханю встановив світовий рекорд у короткій програмі в чоловічому одиночному катанні на Олімпіаді в Сочі.

Чемпіонат світу з фігурного катання 2016 пройде в Бостоні

Рада Міжнародного союзу ковзанярів затвердив місця проведення першості Європи та світу з фігурного катання 2016 року. Дати та місця поки названі ймовірно.

Українські фігуристи Волосожар та Морозов – дев’яті після короткої програми

Головна надія «синьо-жовтої» збірної у спортивному фігурному катанні на Олімпійських іграх у Ванкувері пара Тетяна Волосожар – Станіслав Морозов сьогодні посіла девяте місце за результатами короткої програми. Виступ наших фігуристів судді оцінили в 62,14 бали, що на 14,52 менше ніж у лідерів сьогоднішніх змагань китайців Шень Сюе та Чжао Хунбо. Про це повідомляє офіційний сайт НОК України.

Українські фігуристи виграли відкритий чемпіонат Німеччини

Українська пара Тетяна Волосожар-Станіслав Морозов перемогли на відкритому чемпіонаті Німеччини у змаганнях пар-іноземців.