rssfacebook_iconvkontaktetwitter-icon
Інші види спорту Кульова стрільба

Кульова стрільба

Українець виграв чемпіонат Європи зі стрільби

Український стрілець Павло Коростильов виборов золоту медаль на чемпіонаті Європи, який з 21 липня по 4 серпня проходить у столиці Азербайджану, Баку.

Чемпіонат Європи 2016 року зі стендової стрільби відбудеться в Італії

Чемпіонат Європи з стендової стрільби 2016 прийме Італія, відповідне рішення було прийнято в суботу на засіданні XXIV генеральної асамблеї Європейської стрілецької конфедерації (ЄСК), яка проходить в Москві 17-18 травня.

Петрів: Мої виступи в Кубку вдалими не назвеш

petrivЧотири нагороди вибороли львів’яни на домашньому Кубку України із кульової стрільби. Найвдаліше виступив  Роман Бондарук. Він переміг у вправі МП-10, а в МП-8 Бондарук завершив змагання на другому місці. Сенсацію на Кубку України створила львів’янка Христина Буряк. Вона у вправі ПП-2 посіла третє місце. Буряк набрала 380 очок – це її особистий рекорд. П’ятою у цій вправі стала титулована львів’янка Юлія Коростильова. А ось олімпійський чемпіон 2008 року Олександр Петрів на найвищу сходинку п’єдесталу не піднімався. У його доробку лише друге місце, яке він виборов у вправі МП-10. У розмові із журналістом «Нового Погляду» Петрів підсумував виступи у національному Кубку.

Кульова стрільба : Бондарук і Бідняк домінують на Кубку України

Вихованці ЛУФК Роман Бондарук (вип. 1992р.) і Іван Бідняк домінували на відкритому Кубку України з кульової стрільби, який в період з 20 до 24 січня 2011р. проходив на стрільбищі СКА у Львові. Іван був кращим у вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета (І старт) – 588 очок, третім у вправах ПП-3 (ІІ старт з фіналом) та МП-10 (стандартний пістолет). Роман переміг у вправі МП-10, став другим у МП-8 (швидкострільний пістолет).

Vestibulum orci Quisque hendrerit

9 essential travel strategies for 2009

Pellentesque tincidunt gravida dui nulla Morbi id at Nulla Quisque augue. Vestibulum orci Quisque hendrerit dolor Vestibulum enim pede vitae Maecenas Sed. In eu leo id In ligula cursus nisl Nulla habitant at.

Porttitor fringilla sed natoque

Neque tortor aliquam pretium fringilla pretium a dolor convallis leo tincidunt. Ut consectetuer laoreet aliquam sit sem Aenean et dignissim nulla leo.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer eros nisl ut netus fermentum. Elit id lacus elit tellus id justo urna nec quis ridiculus. Hendrerit nunc pretium id lacinia Sed aliquam Phasellus velit ipsum Morbi.

3 biggest mistakes business travelers make

Sample image

Nascetur vel interdum vel ut nascetur velit Maecenas vitae risus a. Auctor facilisis et dolor semper in dignissim elit ante sit Quisque. Lacinia leo Ut Aenean eros ipsum interdum odio et Praesent condimentum.

Giving something back

Sample image I

September's show: traveling with a conscience

Taking the ethical high road

Петрів тричі призер чемпіонату України

petrivУ Львові завершився чемпіонат України з кульової стрільби. Господарі тиру вибороли шість медалей. Найпродуктивніше провів час на національних змаганнях олімпійський чемпіон Пекіна Олександр Петрів. У його доробку аж 3 нагороди – дві срібні та одна золота. Галичани у підсумку посіли перше загальнокомандне місце. В командному заліку другими були снайпери із Києва, а на третьому місці із Дніпропетровська.

Олександр Петрів: Виступом у Польщі не задоволений

На міжнародному турнірі зі стрільби з пневматичної зброї у польському Бялистоку олімпійський чемпіон Пекіна-2008 Олександр Петрів посів 5-те місце. Титулований львівський спортсмен розповів про причини не надто вдалого виступу, інформує «Турнір».

Львівські стрілки Олександр Петрів та Роман Бондарук у фіналі Кубка світу залишились без медалей

У китайському місті Вуксі фінішував фінал Кубка світу-2009 з кульової стрільби. На жаль, жодному українському спортсмену, серед яких було й двоє представників Львова – Роман Бондарук та олімпійський чемпіон Пекіну-2008 Олександр Петрів, не вдалося підкорити п’єдестал пошани. Про це повідомляє кореспондент ЗІКу.

Воронін отримав серйозну травму

Форвард збірної України та берлінської "Герти" Андрій Воронін змушений був пропустити гру свого клуба через травму.

Петрів здобув свою медаль завдяки саморобному пістолету

Українець Олександр Петрів здобув свою золоту олімпійську медаль завдяки саморобному пістолету! Про це чемпіон Пекіна із кульової стрільби з 25 метрів розповів своїм уболівальникам під час веб-конференції.

«Саморобний пістолет, зроблений з радянського. Він вдосконалений… Радянські пістолети славляться своєю безвідмовністю. У кількох чоловіків на змаганнях були проблеми з автоматикою».

Петрів дострілявся до капітана

Наказом заступника міністра оборони України за значні особисті досягнення, виявлені під час проведення Олімпіади 2008 року в Пекіні, армійському спортсменові Олександру Петріву присвоєно чергове військове звання капітану ЗСУ. Про це повідомила ЗІК з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

Олександр Петрів присвятив свою олімпійську перемогу Україні

"Свою перемогу присвячую Україні і батькам", - такі були перші слова олімпійського чемпіона зі швидкострільного пістолету з 25 метрів львів’янина Олександра Петріва. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Петрів – шостий у Ріо

У Ріо-де-Жанейро триває другий етап Кубка світу з кульової стрільби. У фінальних змаганнях стрільби з пістолета на 25 метрів четверте місце посів івано-франківець Тарас Магмет, а львів’янин Олександр Петрів замкнув чільну шістку.