Відсторонення Росії від Олімпіади-2018: WADA прийняло офіційне рішення

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) прийняло рішення не відновлювати членство Росії в організації.

"У що вірити?" У Росії вже бояться бойкотувати Олімпіаду-2018

Російський коментатор Дмитро Губернієв закликав чиновників не поспішати з рішенням про бойкот Олімпіади-2018.

"Даю привід": знаменитий український чемпіон висловився про зміну громадянства

Срібний призер Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жайнеро, чемпіон світу-2015 Жан Беленюк у черговий раз заявив, що буде продовжувати виступати під українським прапором.

Українка очолила рейтинг найсильніших шашісток планети

Українка Вікторія Мотричко очолила оновлений світовий рейтинг кращих шашісток планети.

Україна завоювала історичне "золото" на "Іграх нескорених"

Українець Олег Зимніков завоював для нашої країни першу в історії золоту медаль "Ігор нескорених".

Бубка відреагував на звинувачення у корупції

Президент Національного олімпійського комітету України (НОК), легендарний чемпіон Сергій Бубка відкинув звинувачення у корупції з боку французького видання Le Monde.

Зв'язок з Росією: у Франції легендарного Бубку звинуватили у корупції

Видатний український чемпіон Сергій Бубка підозрюється у причетності до корупційної схеми у Міжнародній федерації легкої атлетики (IAAF).

У сім'ї знаменитої легкоатлетки Ісінбаєвої трапилася смертельна трагедія

У дворазової олімпійської чемпіонки і семикратної чемпіонки світу зі стрибків із жердиною Олени Ісінбаєвої померла мати.

Резонанс дня: відому українську легкоатлетку позбавили золотої медалі Універсіади-2017

Бронзова призерка чемпіонату Європи-2017 українка Ольга Ляхова втратила звання чемпіонки Універсіади-2017.

Для знаменитого Болта останній забіг у кар'єрі обернувся кошмаром

Знаменитий ямайський легкоатлет Усейн Болт не зміг фінішувати в останньому забігу в своїй кар'єрі.

Українка стала віце-чемпіонкою світу з легкої атлетики

Одна з найкрасивіших спортсменок України Юлія Левченко завоювала першу медаль для нашої країни на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який у ці дні проходить у столиці Англії.

В Австралії померла легендарна олімпійська чемпіонка

В австралійській Манджері на 80-му році життя померла прославлена ​​легкоатлетка, чотириразова олімпійська чемпіонка Бетті Катберт.

Горда білоруська спортсменка пояснила свій скандальний вчинок на чемпіонаті Європи

Білоруська стрибунка в довжину Віолетта Скворцова пояснила, чому пішла з церемонії нагородження юнацького чемпіонату Європи з легкої атлетики.

Найкрасивіша спортсменка України підкорила мережу своїм рекордним виступом

Одна з найкрасивіших спортсменок України Юлія Левченко завоювала "срібло" на змаганнях зі стрибків у висоту, які пройшли в межах етапу Діамантової ліги в Монако.

Україна з рекордом завоювала два "золота" чемпіонату Європи з легкої атлетики

Українські спортсмени блискуче виступають на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходить в італійському Гроссето.

Юна українська легкоатлетка виграла Чемпіонат Європи, встановивши два рекорди

Українка Юлія Левченко стала переможницею молодіжного чемпіонату Європи в секторі для стрибків у висоту.

Український легкоатлет взяв "золото" на командному чемпіонаті Європи

Український легкоатлет Сергій Смелик завоював золоту медаль на командному чемпіонаті Європи, який нині проходить у Ліллі (Франція).

Скандал дня: знамениту українську легкоатлетку дискваліфікували на 8 років

Міжнародна асоціація легкоатлетичних асоціацій (IAAF) вкрай жорстоко покарала українську спортсменку Наталію Лупу. Знаменита легкоатлетка дискваліфікована на 8 років.

20-річний українець побив рекорд Сергія Бубки, який тримався із 1982 року

20-річний український легкоатлет Владислав Малихін встановив національний юніорський рекорд зі стрибків із жердиною на міжнародному турнірі в польському Жарі.

Герої нації: в Україні обрали спортсмена і спортсменку року

У Києві відбулася церемонія нагородження щорічної премії "Герої спортивного року-2016".

Легенда світового тенісу розкрив правду про Шарапову

Легендарний румунський тенісист, екс-перша ракетка світу і переможець понад 100 турнірів Іліє Настасе висунув свою версію того, чим займалася росіянка Марія Шарапова під час дискваліфікації за допінг.