КОМЕНТАТОР

ПТ04272018

rssfacebook_iconvkontaktetwitter-icon
Інші види спорту Легка атлетика Український легкоатлет взяв "золото" на командному чемпіонаті Європи

Український легкоатлет взяв "золото" на командному чемпіонаті Європи

Український легкоатлет Сергій Смелик завоював золоту медаль на командному чемпіонаті Європи, який нині проходить у Ліллі (Франція).

30-річний уродженець Краснодону (Луганська область) пробіг фінальний забіг на 200 метрів із найкращим результатом у сезоні - 20,53 секунди. Срібну медаль виграв представник Франції Мікаель-Мебу Зезе, "бронза" у грека Лікургос-Стефаноса Тсаконасу.

Легка атлетика

Такі результати дозволили Україні за підсумками першості посісти шосте місце і зберегти своє місце в елітному дивізіоні.

Раніше "срібло" виграла Ольга Земляк, показавши результат у 51,88 секунди у фінальному забігу на 400 метрів.

Нагадаємо, що кілька місяців тому українка завоювала історичну медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики.