СБ04212018

rssfacebook_iconvkontaktetwitter-icon

Теніс

Світоліна зробила неможливе і вийшла в чвертьфінал супертурніру в Маямі

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал супертурніру WTA категорії Mandatory з призовим фондом $ 7 972 535, який з 20 по 31 березня проходить в Майамі, США.

Відома тенісистка зізналася, що вона лесбіянка і розмістила фото з коханою

Бельгійська тенісистка Елісон Алісон ван Ейтванк, що займає 50-е місце в рейтингу WTA, зізналася в ефірі бельгійського телебачення, що вже кілька років перебуває у відносинах з жінкою.

Світоліна з розгромом виграла турнір у США

Перша ракетка України Еліна Світоліна тріумфально виграла виставковий турнір Tie Break Tens, який проходив у Нью-Йорку на знаменитій арені Madison Square Garden.

Українська тенісистка виграла престижний турнір в Мексиці

Друга ракетка України Леся Цуренко виграла WTA Abierto Mexicano Telcel з призовим фондом 250 000 доларів.

Відома українська тенісистка оголосила бойкот турнірів в Росії через війну на Донбасі

Головна сенсація дорослого Australian Open-2018 українка Марта Костюк принципово відмовилася виступати на турнірах в Росії.

"Ідуть з Кремля": відома українська тенісистка відверто висловилася про війну на Донбасі

Знаменита українська тенісистка Марта Костюк зізналася, що за кордоном у неї неодноразово розпитували про події на Донбасі.

Порвала: Світоліна поділилася несподіваним одкровенням про інтимне життя

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна в ефірі ранкового шоу "Cніданок з "1+1" зізналася, що порвала зі своїм коханим, відомим гравцем в крикет, Рисом Топл.

Українська тенісистка здобула вольову перемогу над росіянкою у США

Українка Катерина Бондаренко стартувала з вольової перемоги на тенісному турнірі в Індіан-Уеллсі (США) з призовим фондом 150 000$.

"Пора прокинутися!" Знаменита тенісистка з РФ "вмила" росіян різкою заявою про допінг

Знаменита російська тенісистка Анна Чакветадзе різко висловилася щодо керлінгіста з РФ Олександра Крушельницького, який попався на допінгу на Олімпіаді-2018.

Україна драматично програла Австралії на Кубку Федерації

Збірна України з тенісу програла Австралії в матчі Другої світової групи Кубка Федерації.

Збірна України зробила гучну сенсацію на Кубку Федерації

Тенісистка Марта Костюк здобула сенсаційну перемогу в своєму дебютному матчі за збірну України.

Не зіграю, зайнята: Шарапова відмовила Росії

Російська тенісистка Марія Шарапова відмовилася виступати на новому представницькому турнірі у Москві Moscow River Cup.

15-річна українська тенісистка зробила феєричний прорив у світовому рейтингу

15-річна українська тенісистка Марта Костюк блискуче увірвалася до топ-200 кращих у світі.

Українська тенісистка вперше в кар'єрі вийшла у фінал турніру WTA

Українська тенісистка Катерина Козлова вийшла у півфінал турніру WTA International в Тайбеї з призовим фондом 250 тисяч доларів.

15-річна українська тенісистка виграла дорослий турнір в Австралії

Українська тенісистка Марта Костюк стала переможницею 60-тисячника ITF в Берні (Австралія).

Браво! 15-річна українка вийшла у фінал тенісного турніру в Австралії

Українська тенісистка Марта Костюк впевнено обіграла австралійку Зої Хайвс в 1/2 фіналу 60-тисячника ITF у Бьорні і вийшла у вирішальний матч турніру.

Українка Костюк викликала фурор в Австралії, здобувши фантастичну перемогу над американкою

15-річна українка Марта Костюк продовжує творити дива в дорослому світі тенісу.

15-річна українська тенісистка обіграла росіянку на турнірі в Австралії

Українська тенісистка Марта Костюк впевнено обіграла росіянку Ірину Хромачевою в 1/16 фіналу турніру в австралійському Берні з призовим фондом 60 тисяч доларів.

Світоліна піднялася на третю сходинку рейтингу найкращих тенісисток світу

Перша ракетка України Еліна Світоліна вдруге у своїй кар'єрі піднялася на третю сходинку рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).

15-річна українська тенісистка зробила нереальний ривок у світовому рейтингу

Українська тенісистка Марта Костюк зробила неймовірний прорив у світовому рейтингу.

Федерер з рекордом вийшов у фінал Australian Open

Швейцарський тенісист Роджер Федерер (2), перемігши в 1/2 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії, встановивши новий рекорд.