Теніс

Перша ракетка Великобританії пропустить "Вімблдон" і "Ролан Гаррос"

Перша ракетка Великобританії Лора Робсон пропустить "Вімблдон" і "Ролан Гаррос" з-за операції.

Слизький грунт. Чи зуміє Марія Шарапова втриматися на вищому рівні?

Одним з найцікавіших питань майбутнього грунтового сезону стане виступ на європейських супертурнірах Марії Шарапової. Оглядач американського сайту Bleacher Report Меліса Лоуренс Корбетт аналізує шанси росіянки на успіх в найближчі місяці, а також приходить до висновку, що Марія підійшла до одного з ключових моментів своєї кар'єри.

Шарапова не приїде на "Кубок Кремля"

Перша ракетка Росії 26-річна Марія Шарапова, яка отримала офіційне запрошення від організаторів "Кубка Кремля"-2014 (13-19 жовтня), не зіграє на домашньому турнірі.

Бейгельзімер та Савчук виграли парний турнір в Катовіце

Представниці України Юлія Бейгельзімер і Ольга Савчук перемогли у фіналі турніру в Катовіце чешку Клару Коукалову і Моніку Нікулеску з Румунії.

Шарапова розраховує поборотися за золото в Ріо-2016

Російська тенісистка Марія Шарапова зазначила, що не втрачає надії виграти золото Олімпіади.

Джоковіч продовжує лідирувати у чемпіонській гонці АТР

Сербський тенісист Новак Джоковіч продовжує лідирувати у чемпіонській гонці АТР.

Шарапова опустилася на 11-ту сходинку в чемпіонській гонці WTA

Опубліковано оновлений рейтинг чемпіонській гонці WTA.

Стаховський вивів Україну в плей-офф світової групи Кубка Девіса

Збірна України обіграла Швецію у матчі другого раунду Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Девіса.

Кубок Девіса. Швеція скоротила відставання від України

У суботу, 5 квітня, в третьому матчі другого раунду I Евроафріканской групи Кубка Девіса між збірними Швеції та України пара Брунстрем/Линдштедт у впертій боротьбі обіграла Сергія Бубку та Дениса Молчанова: 7:6, 6:7, 3:6, 6:4, 10:8.

Українська тенісистка Катерина Бондаренко повертається в спорт

Українська тенісистка Катерина Бондаренко, яка стала в травні минулого року мамою, повертається в професійний теніс.

Рафаель Надаль: "Джокович провів блискучий турнір"

Іспанська теніс Рафаель Надаль після поразки у фіналі турніру в Маямі від Новака Джоковича (3:6, 3:6) віддав належне супернику.

Новак Джокович: "Це був фантастичний турнір"

Сербський тенісист Новак Джокович, у фіналі турніру в Маямі переграв Рафаеля Надаля(6:3, 6:3), зазначив, що йому вдалося показати відмінний теніс.

Шарапова увійшла в першу десятку чемпіонської гонки WTA

Опубліковано обвноленный рейтинг чемпіонської гонки WTA.

Джокович переміг Надаля у фіналі турніру в Маямі

Серб Новак Джоковіч переграв іспанця Рафаеля Надаля у фіналі турніру в Маямі у двох сетах - 6:3, 6:3.

Серена Вільямс обіграла Лі На і стала переможцем турніру в Маямі

Американська тенісистка Серена Вільямс у фіналі престижного турніру WTA в Майамі обіграла китаянку Лі На.

Шарапова поступилася Серені Вільямс у півфіналі турніру в Маямі

Росіянка Марія Шарапова у півфіналі турніру в Майамі у двох сетах програла першій ракетці світу Серені Вільямс - 4:6, 3:6.

Марія Шарапова: "Дуже хочу перемогти Серену"

Російська тенісистка Марія Шарапова, якій в півфіналі турніру в Майамі зіграє з першою ракеткою світу Сереною Вільямс, підкреслила: вона дуже хоче перемогти.

Серена Вільямс: "Мені подобається грати проти Шарапової"

Перша ракетка світу Серена Вільямс, якої в півфіналі турніру в Майамі належить зустрітися з Марією Шараповою, зазначила, що настроюється показати свій кращий теніс.

Джокович - у чвертьфіналі турніру в Маямі

У матчі четвертого кола турніру в Майамі серб Новак Джокович завдав поразки іспанцю Томмі Робредо - 6:3, 7:5.

Долгополов: в Україні твориться хаос, але головне - люди не вмирають

Перша ракетка України Олександр Долгополов, який займає 23-е місце в списку кращих тенісистів світу, продовжує стежити за напруженою політичною ситуацією у себе на Батьківщині.

Квітова зіграє з Шараповою у чвертьфіналі турніру в Маямі

У матчі четвертого кола турніру в Майамі сербка Ана Іванович програла Петра Квітовою з Чехії- 6:3, 0:6, 0:6.