Українець Ілля Марченко неймовірно піднявся в світовому тенісному рейтингу АТР.

Шарапова розповіла про шалене кохання до екс-першої ракетці світу

Зірка світового тенісу Марія Шарапова згадала про те, як закохалася у відомого іспанця Хуана Карлоса Ферреро.

Подавись своїми словами! Українка довела Шарапову до сказу

Російська тенісистка Марія Шарапова зізналася, що її довели до сказу слова українки Олени Бондаренко після одного з очних матчів.

Шарапова розповіла про роман з відомим баскетболістом

Російська тенісистка Марія Шарапова зізналася у своїй автобіографічній книзі, що розійшлася зі словенським баскетболістом Сашею Вуячичем через свою успішність.

Росія зганьбилася на Кубку Девіса і вилетіла з еліти світового тенісу

Чоловіча збірна Росії з тенісу сенсаційно програла Угорщині в матчі плей-офф Кубка Девіса і залишила елітний дивізіон, повернувшись у Першу групу.

Збірна України достроково вийшла у 2-й раунд плей-офф Кубка Девіса

Збірна України з тенісу в першому раунді плей-офф Першої групи Євро-Африканської зони Кубка Девіса з рахунком 3: 0 в гостях обіграла команду Ізраїлю і достроково вийшла до другого етапу змагань.

Якийсь хлопець спробував підчепити Шарапову: Маша оцінила і відповіла пікаперу

Знаменита російська тенісистка Марія Шарапова користується серйозною популярністю в соцмережах.

Знаменитий тенісист захопився українцями

Знаменитий український тенісист Сергій Стаховський зізнався, що мріє про те, щоб його співвітчизники комфортно жили на Батьківщині.

Визначився переможець US Open-2017

Легендарний іспанець Рафаель Надаль став переможцем Відкритого чемпіонату США з тенісу 2017 року.

Світоліна з рекордом увірвалася до трійки кращих тенісисток світу

Українська тенісистка Еліна Світоліна офіційно стала третьою ракеткою світу.

Українка виграла престижний тенісний турнір, розбивши в фіналі росіянку

Українська тенісистка Катерина Козлова виграла турнір WTA challenger із призовим фондом $125 000 Dalian Women's Tennis Open (Китай).

Шарапова не стримала емоцій, коментуючи зовнішність Серени Вільямс

Російська тенісистка Марія Шарапова оцінила зовнішність американки Серени Вільямс.

У США зробили злісну заяву про Шарапову

Російська тенісистка Марія Шарапова не заслужила того, щоб отримати спецзапрошення на US Open.

Перша ракетка України відреагував на гучний скандал

Найкращий тенісист України Олександр Долгополов посміявся над чутками про те, що один із його матчів носив договірний характер.

Найкращий тенісист України в неймовірному блокбастері обіграв відомого німця на US Open

Перша ракетка України Олександр Долгополов насилу пробився до другого раунду легендарного US Open.

Світоліна з рекордом вийшла до другого кола US Open, обігравши росіянку

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна впевнено вийшла до третього кола Відкритого чемпіонату США.

Світоліна попсувала нерви, влаштувавши трилер у першому колі US Open

Перша ракетка України Еліна Світоліна з величезним трудом вийшла у другий раунд Відкритого чемпіонату США з тенісу.

Шарапова втратила 100 мільйонів доларів

П'ятиразова переможниця турнірів "Великого шолома" тенісистка Марія Шарапова зайняла 17 місце в списку 25 найбагатших жінок Росії за версією Forbes.

Українська тенісистка здобула історичну перемогу на US Open

Українська тенісистка Катерина Козлова вийшла до другого раунду Відкритого чемпіонату США.

Шарапова епічно стартувала на US Open

Росіянка Марія Шарапова, яка вперше за останні 19 місяців зіграла на турнірі Великого шолома, не зуміла стримати емоцій після своєї перемоги на старті US Open.

Знаменитий український тенісист здобув другу перемогу на US Open

Український тенісист Сергій Стаховський пробився до третього раунду кваліфікації на легендарному турнірі US Open.