rssfacebook_iconvkontaktetwitter-icon
Інші види спорту Важка атлетика

Важка атлетика

Українця позбавили золота Олімпійських ігор за вживання допінгу

bilonogМіжнародний олімпійський комітет позбавив сьогодні медалей чотирьох учасників Олімпійських ігор 2004 року в Афінах, яких визнали винними у вживанні допінгу, серед них і золотої медалі олімпійського чемпіона у штовханні ядра Юрія Білонога з України.

Шимечко: Мені соромно за свій результат

shymechkoУкраїнський атлет Ігор Шимечко, що зайняв шосте місце на олімпійському турнірі з важкої атлетики у ваговій категорії понад 105 кг, залишився невдоволений показаним результатом.

Ольгу Коробку дискваліфікували на чотири роки

korobkaНайкраща важкоатлетка України бронзовий призер ЧС-2011 Ольга Коробка, у допінг-пробі якої виявлений заборонений препарат, дискваліфікована на чотири роки.

Олімпійський чемпіон: З то­бою роз­мов­ля­ють ли­ше то­ді, ко­ли ти на "бі­ло­му ко­ні"

Korol_PetroЛьвів­'я­нин Пет­ро Ко­роль дов­гий час був єди­ним олім­пійсь­ким чем­пі­о­ном, який зрос­тав у на­шо­му міс­ті й до­ни­ні жи­ве у Льво­ві. Йо­го ти­ту­ли не мо­жуть не вра­жа­ти: чем­пі­он Олім­пійсь­ких ігор 1976 ро­ку, три­ра­зо­вий чем­пі­он сві­ту, чем­пі­он Єв­ро­пи, чем­пі­он і сріб­ний при­зер СРСР, не­од­но­ра­зо­вий чем­пі­он Ук­ра­ї­ни. Пет­ро Ко­роль вста­но­вив 12 сві­то­вих ре­кор­дів. У йо­го ак­ти­ві є ре­кор­ди, що за­ли­ши­ли­ся не по­би­ти­ми в Ук­ра­ї­ні й до­те­пер. В екс­клю­зив­но­му ін­тер­в'ю Пет­ро Кін­дра­то­вич роз­по­вів про свою слав­ну кар­'є­ру.

Львівський важкоатлет Ігор Шимечко – бронзовий призер чемпіонату світу

У Південній Кореї, в місті Гойян, фінішував чемпіонат світу з важкої атлетики. Традиційно в заключний день змагань виясняли стосунки спортсмени суперважкої вагової категорії – атлети вагою понад 105 кг. Збірна України здобула дві нагороди в сумі двоборства – Артем Удачін з Маріуполя став срібним призером, а львів’янин Ігор Шимечко зійшов на третю сходинку п’єдесталу пошани, інформує офіційний сайт чемпіонату світу.

Львів’янин Володимир Андрейчук – чемпіон світу з гирьового спорту

Півгодини тому у Хмельницькому фінішував чемпіонат світу з гирьового спорту, в якому прийняли участь атлети з 12-ти країн світу – Сербії, Росії, США, Білорусі, Словаччини, Казахстану, Греції, Молдови, Італії, Німеччини, Польщі та України. В складі національної збірної України титул чемпіона світу у ваговій категорії до 70 кг захистив львів’янин Володимир Андрейчук. Про це кореспондента ЗІКу повідомив суддя міжнародної категорії Сергій Романчук.

Львів претендує на проведення чемпіонату світу з важкої атлетики

У Греції з 24 вересня до 5 жовтня проходитиме Чемпіонат світу з важкої атлетики класу "Майстер", участь у якому у складі збірної команд України братимуть львівські спортсмени - майстри спорту міжнародного класу Геннадій Юркевич, Володимир Жабокрицький, Валерій Мельник, Михайло Бурков.

Киянин Сергій Конюшок переміг на Міжнародному Богатирському турнірі Василя Вірастюка

konushokНа Міжнародному Богатирському турнірі на призи Василя Вірастюка, що проходив 3 травня в Івано-Франківську серед атлетів до 150 кг перемогу здобув киянин Сергій Конюшок.

Українські важкоатлетки найкращі в Європі

18 квітня жінки завершили свої виступи на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, що триває в італійському Ліньяно. Українки Ольга Коробка та Юлія Довгаль у ваговій категорії +75 кг не залишили шансів своїм суперницям ввівши боротьбу лише між собою, повідомляє НОК України.

Коробка перша, а Шимечко - другий на Кубку України з важкої атлетики

Три медалі здобули львівські штангісти на змаганнях Кубка України в Луцьку, які традиційно відкривали важкоатлетичний сезон.

Львівські важкоатлети-ветерани перемогли на відкритому Чемпіонаті України

У суботу, 8 березня, у Львові завершився відкритий Чемпіонат України з важкої атлетики серед ветеранів. Львівська область у командних змаганнях посіла перше місце. Другою стала збірна Донеччини, а третьою – команда з Одеської області. Про це розповів спортсмен-інструктор спортивного клубу армії (СКА) Василь Мартинюк.