Спортзал – место, где ваше тело станет идеальным, а мышцы приобретут желанный рельеф. Чтобы сантиметры с талии исчезали на глазах, можно заниматься на тренажерах или же предпочесть более приятную альтернативу – плавание.

"Не дивлячись на всі проблеми": знаменитий український плавець відверто висловився про зміну громадянства

Знаменитий український плавець Михайло Романчук не має наміру виступати за іншу країну, незважаючи на велику кількість проблем на Батьківщині.

Український плавець завоював "золото", обігнавши чемпіона світу

Відомий український плавець Андрій Говоров став переможцем комерційного турніру Swim Cup Lausanne, який проходив в Швейцарії.

Відомого українського спортсмена зобов'язали повернути п'ять медалей

Український байдарочник Ігор Трунов позбавлений нагород, а також дискваліфікований терміном на 4 роки за порушення антидопінгових правил.

Український плавець з національним рекордом став віце-чемпіоном світу

Український плавець Михайло Романчук завоював срібну медаль у фіналі чемпіонату світу з водних видів спорту, який проходить в Будапешті (Угорщина).

Україна завоювала друге "золото", обійшовши Росію і очолила медальний залік на домашньому чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Українці Олександр Горшковозов і Максим Долгов вибороли друге "золото" для України на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який із 12 по 18 червня проходить у Києві.

Український чемпіон Ріо вразив відвертістю

Олімпійський чемпіон Ігор в Ріо-де-Жанейро Юрій Чебан зізнався, що виконав всі плани і готовий завершити кар'єру.

Український чемпіон Олімпіади-2016 зробив відверте зізнання

Олімпійський чемпіон Ігор в Ріо-де-Жанейро Юрій Чебан зізнався, що професійний спорт - це неймовірно тяжка праця.

Український плавець зі світовим рекордом став триразовим чемпіоном Паралімпіади в Ріо

Український плавець Євген Богодайко став триразовим чемпіоном Паралімпіади-2016.

Україна зі світовим рекордом виборола 60-ю медаль на Паралімпійських іграх у Ріо

Українці Денис Дубров і Максим Кріпак тріумфально виступили на 100-метрівці батерфляєм на Паралімпіаді-2016.

Україна з рекордом завоювала дев'яте "золото" Паралімпіади

Плавчиха Єлизавета Мерешко принесла Україні тридцяту медаль на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

Олімпійський чемпіон Чебан розповів, як Україну позбавили трьох медалей у Ріо

Олімпійський чемпіон Лондона-2012 і Ріо-2016 у веслуванні на каное-одиночці на дистанції 200 м Юрій Чебан впевнений, що при через недбале відношення тренера збірної Олексія Мотова до своїх обов'язків Україна не дорахувалася мінімум трьох медалей на Іграх у Бразилії.

Беленюк "проїхався" по українських чиновниках

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк впевнений, що нашим чиновникам вже час взятися за свою роботу, а не займатися виключно голослівним накачуванням патріотизму.

Україну засудили і позбавили медалі в синхронному плаванні Олімпіади-2016

Збірна України з синхронного плавання не змогла завоювати медалі Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро, посівши четверте місце в групових змаганнях.

Олімпіада-2016: Україна взяла друге "золото" в Ріо

Український каноїст Юрій Чебан став олімпійським чемпіоном Ігор 2016 у Ріо-де-Жанейро у веслуванні на дистанції в 200 метрів.

Олімпіада-2016. Українець Кваша драматично позбувся медалі в стрибках у воду

Український стрибун у воду Ілля Кваша не зміг добути медаль на Олімпіаді 2016 в стрибках з триметрового трампліну.

Олімпіада-2016. Україна не змогла взяти медаль у синхронному плаванні

Українки Ганна Волошина і Лоліта Ананасова не змогли завоювати медаль у фіналі олімпійського турніру з синхронного плавання.

Олімпіада-2016. Плавець із Криму відмовився виступати за Росію

Українському плавцю Андрію Говорову пропонували 1 мільйон доларів за отримання громадянства Російської Федерації.

Олімпіада-2016. Організатори розкрили таємницю зеленого басейну в Ріо

Організатори змагань з водних видів спорту на Олімпіаді пояснили, чому вода в басейнах для стрибків і водного поло раптово стала зеленою.

Заява українського плавця викликала бурю емоцій у соцмережах

Український плавець Андрій Говоров, який посів 5 місце в олімпійських змаганнях на дистанції 50 метрів вільним стилем, попросив вибачення у вболівальників за те, що не зміг завоювати медаль, що викликало бурю емоцій у соцмережах.

Олімпіада-2016. Нестримний Фелпс сенсаційно програв 100-метрівку батерфляєм

Легендарний американський плавець Майкл Фелпс не зміг виграти чергову золоту медаль на Олімпіаді 2016 в Ріо-де-Жанейро.