Результати Суперліги Парі-Матч 19 січня

Баскетбол

БаскетболУ непростому поєдинку Суперліги Парі-Матч “Дніпро” обіграв “Миколаїв”. Поєдинок в ФСК “Олімп” завершився з рахунком 73:80.

Дніпряни на класі з перших хвилин заволоділи ініціативою на майданчику і дуже швидко вийшли вперед. До кінця першої чверті підопічні Дениса Журавльова зробили різницю в рахунку двозначною, залишаючи супернику статус аутсайдера.

У другій десятихвилинці гості продовжували куражитись, проте “корабелам” вдався приголомшливий ривок 0:7, який повернув їх у гонку за лідерство. Але “Дніпро” дуже швидко зібрався і знову відірвався від суперника. У підсумку на велику перерву гості закінчили з перевагою в 9 очок.

Приголомшливий старт другої половини матчу дозволив “Миколаєву” нівелювати перевагу дніпрян і наблизитися до опонента на відстань однієї атаки. Господарі знову включилися в боротьбу, повернувши інтригу в протистояння. Але фантастичні заключні хвилини третьої чверті дозволили “Дніпру” знову зробити свою перевагу більш комфортною.

Кінцівка зустрічі вийшла дуже напруженою. “Миколаїв” шукав можливості для того, щоб наблизитися до гостей, проте “Дніпро” не дозволив суперникові відібрати перемогу.

“Миколаїв” – “Дніпро” – 80:73 (15:24 17:17, 18:19, 23:20)
“Миколаїв”: Зотов (11), Попов (15), Омоера (9+9 підбирань +4 передачі +3 перехоплення), Онуфрієв (7+7 підбирань), Давидюк (9+2 блок-шоти) – старт; Хохоник (7), Мусієнко (5), Тонченко, Приймак (4), Адедіран (6), Жуковський
“Дніпро”: Мішула (25+4 передачі), Закурдаев (10), Ревзін (8+7 підбирань), Сизов (5+3 перехоплення), Тимофієнко (12+12 підбирань +5 передач +3 перехоплення) – старт; Шундель (7), Кожем’якін (4), Натяжко (3), Глєбов (6+4 передачі)

У паралельному матчі “Запоріжжя” вибороло перемогу над “Політехніком” з рахунком 84:81. Харків’яни дали бій одному з лідерів чемпіонату, однак не зуміли здолати суперника.

Запорожці були рішуче налаштовані на бій і з перших хвилин включилися в гру. Але харків’яни не відпускали суперника далеко, постійно тримаючи руку на пульсі. В кінцівці першої чверті прекрасні дії у щита суперника дозволили “Політехніку” наздогнати і обігнати господарів, а в другій десятихвилинці гості з Харкова продовжували домінувати на майданчику. Однак націленому на перемогу “Запоріжжю” такий результат подій був не до душі. До великої перерви господарі відіграли різницю в рахунку і навіть зуміли випередити суперника на один бал.

На початку другої половини зустрічі запорожці продовжували контролювати гру, та втрата концентрації перед заключною десятихвилинкою коштувала їм насилу здобутої переваги.

Розв’язка поєдинку вийшла дуже насиченою. Команди тримали вболівальників у напрузі, по черзі виходячи вперед. Однак “Запоріжжя” завдяки приголомшливому ривка 13:3 забезпечило собі двозначну перевагу в поєдинку. І, незважаючи на те, що “Політехніку” майже вдалося зрівняти рахунок, господарі не дозволили відібрати у них перемогу.

БК “Запоріжжя” – “Політехнік” 84:81 (18:20, 17:14, 24:24, 25:23)
БК “Запоріжжя”: Холтон (11), Кондраков (7+4 втрати), Мироненко (5), Хілл (13+9 підбирань), Преслі (7+8 підбирань +2 блок-шоти) – старт; Трент (30+7 підбирань +8 передач +5 втрат), Шевченко (7), Буц (4), Овдєєнко, Титов.
“Політехнік”: Девіс (15+7 передач), Козлов (11+5 передач), Чугунов (7), Рочняк (7+4 перехоплення), Грем (29+16 підбирань +4 передачі +4 втрати) – старт; Завадський (6), Кузнецов (4+6 підбирань), Колотилов (2).

Джерело: Обозреватель