В Туреччині перемогли пілоти Red Bull

formula1Після двох перемог на двох стартових етапах нинішнього сезону “Формули-1”, на третьому у Китаї Себастьян Феттель поступився першістю Льюїсу Хемілтону.

Та сьогодні у Туреччині лідер Red Bull довів, що то була лише випадковість і впродовж всієї гонки впевнено очолюючи пелетон, так само впевнено здобув перемогу.

А його партнер по команді Марк Веббер, втративши на старті гонки завойовану у кваліфікації другу позицію, наприкінці Гран-прі Туреччини її відвоював і забезпечив Red Bull “дубль” у першому європейському етапі цього сезону.

Третю позицію зайняв Алонсо, який виборов її у Росберга і навіть перемістився на друге місце, але, як вже йшлося, потім повернув його Вебберу. Хемілтон, попри всі намагання, до подіуму не дотягнув.

Загалом гонка була дуже жвавою. Цьому посприяло і несухе покриття і, звісно, самі пілоти, які не нехтували ризиком і часто атакували один одного, тож і без контакту болідів не обходилося.

Наступний етап – 22 травня прийматиме іспанська Барселона.

“Формула-1”. Гран-прі Туреччини. 1. Феттель (Reb Bull), 2. Веббер (Reb Bull), 3. Алонсо (Ferrari), 4. Хемілтон (McLaren), 5. Росберг (Mercedes), 6. Баттон (McLaren).