TRS: Армстронг виграв NZ Motor Cup, Петров – другий

У неділю завершився третій етап зимової новозеландської Toyota Racing Series. На автодромі в Hampton Downs Motorsport Park пройшла ранкова гонка з реверсивним стартом, а потім – кваліфікація та гонка на призи NZ Motor Cup.

Драматичну ранкову гонку виграв Ліам Лоусон. Стартувавши четвертим, він проривався вперед, а в лідери вийшов ефектним атакою на останньому колі. Артем Петров завершив гонку сьомим.

Кваліфікацію перед NZ Motor Cup знову виграв Маркус Армстронг – на швидкому колі як і напередодні йому не було рівних, хоча результати вийшли щільними – слухач молодіжної академії Ferrari проїхав коло за 59.780, а Лукас Ауер поступився йому всього сім сотих. Росіянин Артем Петров показав четвертий час.

У гонці за престижний NZ Motor Cup, який розігрується з 1922 року, Армстронг не допустив помилок, контролюючи ситуацію від старту до фінішу. Він впевнено стартував і з кожним колом відривався від суперників, які боролися між собою, але для нього небезпеки не представляли.

Переможець ранкової гонки, 16-річний Ліам Лоусон переоцінив свої сили і вилетів в гравій після контакту з Ауэром. Гонку довелося зупинити для евакуації пошкодженої машини.

На рестарті Армстронг зберіг лідерство, а доля другого місця вирішилася на 19-му колі – Артем Петров пресингував Ауера, в останньому повороті австрієць несподівано втратив швидкість і росіянин вийшов вперед. Артем намагався поборотися за перемогу і проїхав останні кола у відмінному темпі, поступившись на фініші трохи більше секунди.

Після третього етапу Армстронг на 34 очки випереджає Лоусона в особистому заліку, а Петров ділить з Ауэром 6-7 місця. Попереду ще два етапи, наступний пройде з 1 по 4 лютого в Таупо.