Ніко Росберг: Не варто списувати Феттеля з рахунків

Ніко Росберг, чемпіон світу 2016 року, готовий визнати, що його вкрай дивують грубі помилки, які допускає Себастьян Феттель, однак він вважає, що німецького гонщика Ferrari рано списувати з рахунків.

В Монці Феттель їхав четвертим, переслідуючи Валттері Боттаса, проте на 6 колі гонки в шикані Ascari невдало атакував поребрик, і його машину розвернуло. Але повертаючись на трасу, він не помітив приближавшуюся Racing Point Ленса Стролла, і між машинами відбувся контакт, за що Себастьян був оштрафований, отримав 10-секундний Stop&Go і в підсумку фінішував лише 13-м.

При цьому його напарник Шарль Леклер до великої радості тіфозі виграв Гран Прі Італії, здобувши другу перемогу поспіль, і тепер саме 21-річного монегаска вже називають новим лідером Скудерії.

Ніко Росберг: «Що відбувається з Феттелем, для мене незбагненно – я не можу цього пояснити. Він чотириразовий чемпіон світу, один з кращих гонщиків чемпіонату, і коли він допускає такі помилки, просто втрачаючи контроль над машиною на виході з повороту, це дуже дивно.

Повинно бути, він пережив вкрай неприємний момент. А його напарник тільки що став справжньою легендою Ferrari і, ймовірно, забрав у Себастьяна статус гонщика номер один.

Але все-таки Феттель – один з тих хлопців, хто по-справжньому вірить у свої сили, і в подібній ситуації це повинно допомогти йому. У Формулі 1 у всіх коротка пам’ять, тому досить провести одну хорошу гонку, і його репутація буде відновлена. Не варто списувати Себастьяна з рахунків, оскільки він може дуже швидко відігратися, хоча це буде непросто».

За два попередніх Гран При Леклер заробив 50 очок, тоді як Феттель – лише 13, з-за чого відкотився на 5-ту позицію в особистому заліку. Лідеру чемпіонату Льюїсу Хемілтону він поступається вже 115 очок. Але наступна гонка пройде в Сінгапурі, а Себастьян там здобув чотири з своїх 52 перемог, так що його можна вважати фахівцем по трасі Марина-Бей. Може бути, через тиждень ми знову побачимо колишнього Феттеля?..

Втім, багате поворотами міське кільце з його відносно невисокою середньою швидкістю, швидше за все, більше підходить машин Mercedes і Red Bull Racing, ніж Ferrari.