WEC: Екіпаж Ніка де Врієса виграв 6 годин Фудзі»

Команда Racing Team Nederland, яка виступає в чемпіонаті світу з перегонів на витривалість, була створена відносно недавно, в 2016 році, але сьогодні вона здобула свою першу перемогу.

Екіпаж у складі Ніка де Врієса, тиждень тому став чемпіоном серії Формула 2, Гідо ван дер Гарде, колишнього гонщика Формули-1, і Фріца ван Ерда, голландського бізнесмена і співвласника команди, виграв 6-годинну гонку на японському автодромі Fuji Speedway в класі LMP2.

Це перше велике досягнення команди, яка в попередні роки лише набирала обертів, не претендуючи не тільки перемоги, але навіть на подіуми. Однак на трасі у Фудзі їй вдалося за рахунок грамотної тактики випередити таких сильних суперників, як Jackie Chan DC Racing і JOTA.

Нік здійснив останній піт-стоп пізніше за всіх, але пробув у боксах зовсім недовго, виїхавши на трасу в шести секундах попереду досвідченого Ентоні Девідсона, пилотировавшего спортпрототип команди JOTA. В результаті 24-річний голландець, в минулу суботу виграв суботню гонку Ф2 в Сочі і заздалегідь забезпечив собі чемпіонський титул, поповнив рахунок своїх перемог, домігшись успіху в іншій категорії.

А перемога в абсолютному заліку дісталася екіпажу заводської команди Toyota, який виступає у класі LMP1 і повністю складається з колишніх гонщиків Формули 1 – Себастьєн Буемі, Казукі Накаджимы і Брендона Хартлі.

До речі, хоча де Вріз підписав контракт з Mercedes і в наступному сезоні буде виступати за цю команду в електричній Формулою E, це не перешкодить йому в грудні взяти участь в тестах WEC разом з командою Toyota.