В Макао прийняті додаткові заходи безпеки

Після драматичної аварії, що сталася рік тому на трасі Гран Прі Макао, коли постраждали п’ять чоловік, а німецька гонщиця Софія Флерш отримала травму хребта, організаторам цього традиційного змагання довелося вжити додаткових заходів щодо підвищення рівня безпеки міської траси.

У повороті Lisboa, місці тієї аварії, збільшено зони вильоту, вишки, на якій раніше розташовувалися фотографи, в цьому році немає; бар’єри з внутрішньої сторони траси присунуті ближче, і той нещасливий ділянка між відбійниками і поребриком, на якому підлетіла в повітря машина Флерш, прибраний.

Незважаючи на ці заходи вулична траса довжиною 6,2 км залишається досить небезпечною, тим більше що машини Формули 3 в цьому році стали набагато потужніше і здатні проїхати коло по Макао на три секунди швидше.

Джейк Хьюз був швидше за всіх у першій кваліфікаційній сесії, показавши час 2 хвилини 06,793 секунди. Для порівняння: результат торішнього поула Дена Тиктума – 2:09,910.

Російський гонщик Роберт Шварцман, чинний чемпіон Формули 3, був лише дев’ятим.

Повернулася в Макао і Софія Флерш: в цьому році гонщиця з Мюнхена, пройшовши досить тривалий курс реабілітації, продовжила кар’єру в автоспорті, провівши сезон в серії Formula Regional Europe. У четвер у першій кваліфікації вона була 23-ї.

Завтра вранці в Макао пройде друга кваліфікація, а в суботу відбудеться кваліфікаційна гонка тривалістю 10 кіл, за її підсумками буде остаточно сформовано стартове поле Гран Прі, який стартує в неділю о 10.30 за московським часом.