Роберт Шварцман: На тестах я багато чому навчився

Гонщик програми SMP Racing чемпіон Формули 3 Роберт Шварцман непогано показав себе на послесезонних тестах Ф2, які проводилися з 5 по 7 грудня на автодромі Яс-Марина в Абу-Дабі.

Роберт виступає за команду Prema, і це було його перше знайомство з машиною Формули 2, що не завадило йому показати другий результат серед 22 учасників тестів. Свій кращий він проїхав коло за 1:50.176, поступившись лише 0,052 секунди Луї Делетразу, швейцарського пілотові Charouz Racing System.

У 2020 році Роберт Шварцман буде виступати у Формулі 2 в одній команді з Міком Шумахером, який вже провів у цьому чемпіонаті один сезон, зайнявши 12-е місце в особистому заліку.

Роберт Шварцман: «Враження у мене хороші, тести пройшли успішно. Машина, звичайно, інша в порівнянні з Формулою 3, тому мені знадобилося трохи часу, щоб звикнути до неї, зрозуміти її.

В цілому я задоволений, тому що темп у нас хороший, що в гонці, що в кваліфікації. Старти я вже навчився робити добре, піт-стопи теж. Ми проробили відмінну роботу, я багато чому навчився і чекаю не дочекаюся, коли почнеться сезон. Сподіваюся, все буде добре, як і в цьому році».

У 2020 році сезон у Формулі 2 стартує 20 березня в Бахрейні.