Валттері Боттас здобув свою першу перемогу в ралі

Ми писали, що Валттері Боттас в цей уїк-енд брав участь у ралі Côte d’azur 2019, який проходив на півдні Франції на території, прилеглій до автодрому Поль-Рікар.

Фінський гонщик пілотував раллійную машину Citroen DS3 WRC і з допомогою штурмана Марко Салминена успішно впорався із завданням, здобувши першу перемогу в новій для нього категорії автоспорту.

Валттері виграв п’ять з дев’яти спецділянок ралі, траса якого була прокладена переважно по асфальту, і в підсумку здобув перемогу, випередивши найближчого суперника на 50 секунд. Для Боттаса це лише друге змагання такого роду, а першим було зимовий Arctic Lapland Rally, в якому він брав участь у січні і посів п’яте місце.

Втім, під час літньої перерви в чемпіонаті фін брав участь в тестах на ралійних трасах за кермом машин трьох різних команд – Citroen, Ford і Toyota – і це було не тільки заради задоволення. Кожні такі тести він розглядав як підготовку до майбутніх стартів, і тепер цей досвід йому знадобився.