Суперліга Парі-Матч: “Дніпро” вдома обіграв МБК “Миколаїв”

Баскетбол

БаскетболУ заключному поєдинку ігрового тижня чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч “Дніпро” вдома обіграв МБК “Миколаїв” – 88:82.

Поєдинок складався в абсолютно рівній боротьбі. Лише завдяки більш точним триочковим і впевненнiй грi під щитами, на велику перерву команди пішли за незначної переваги господарів.

У другій половині “корабели” змогли нав’язати свою гру супернику і до початку четвертої чверті навіть лідирували у рахунку. Однак кінцівка пройшла за підопічними Дениса Журавльова. Перемогу дніпрянами принесли 6 очок Олександра Мішули, які захисник збірної України набрав в останні дві хвилини.

Дніпро – Миколаїв – 88:82 (28:20, 19:22, 17:22, 24:18)

Дніпро: Мішула (11), Вільховецький (11 + 4 перехоплення), Закурдаев (10), Тимофієнко (20 + 7 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення), Кушніров (4) – старт; Шундель (8), Ревзін (11), Кожем’якін (1), Натяжко (4), Глєбов (5 + 5 підбирань), Сизов (3)

Миколаїв: Зотов (17 – 4 втрати), Мусієнко (2), Приймак (10 + 2 блок-шота), Давидюк (9), Анікієнко (4) – старт; Омоера (11 + 7 підбирань + 6 передач – 4 втрати), Попов (16 + 6 передач), Хохоник (2), Онуфрієв (8), Тонченко (1), Адедіран (2 + 5 підбирань), Жуковський

Джерело: Обозреватель