Фантастичний матч Леня не допоміг “Атланті” обіграти “Чикаго Буллз” (ВІДЕО)

Лень

ЛеньУкраїнський центровий “Атланта Хоукс” Олексій Лень не зміг допомогти своїй команді обіграти “Чикаго Буллз” в матчі НБА. При цьому баскетболіст збірної України показав другий результат точності в своїй команді.

Лень провів на майданчику майже 36 хвилин, за які приніс своїй команді 24 набраних очка. 9 з 12 кидків з гри українця досягли своєї мети. Наш баскетболіст чотири рази атакував кільце суперника з-за дуги і двічі м’яч зумів зробити це точно. Також Лень відзначився одним перехопленням і десятьма підбираннями, два з яких – в нападі.

Поєдинок команди українця проти “биків” вийшов дуже напруженим. В основний час команди не виявили сильнішого: рахунок на табло був 124:124. За підсумками чотирьох овертаймів перемогу у зустрічі добули “Чикаго Буллз” – 161:168.

Джерело: Обозреватель