Визначився перший півфіналіст Суперліги Парі-Матч

Южненський “Хімік” у другому матчі обіграв “Політехнік” і завоював першу путівку в півфінал Суперліги Парі-Матч. На виїзді бронзовий призер чемпіонату України здолав суперника 66:90.

Гості з Южного шокували суперника в дебюті зустрічі. “Політехнік” просто не встигав за швидкими атаками суперника. “Хімік” за чотири хвилини гри зробив різницю двозначною. Проте, до кінця першої чверті харків’яни включилися в боротьбу і відіграли відставання до п’яти очок, а після невеликого відпочинку завдяки дальнім атакам впритул наблизилися до суперника.

У впертій боротьбі команди боролися за лідерство. Бронзові призери чемпіонату України не дозволяли супернику зрівняти рахунок, а, налагодивши гру в захисті перед великою перервою, збільшили свою перевагу до 22 очок.

На початку другої половини зустрічі “Політехнік” спробував нав’язати боротьбу суперникові і скоротив відставання до 19 очок, однак южненцям вдалося збити темп гри, а потім знову заволодіти ініціативою. У підсумку перед заключною десятихвилинкою “Хімік” вів у рахунку +24.

У кінцівці зустрічі, розуміючи, що це останній шанс “Політехнік” включився в боротьбу. Однак відіграти таке катастрофічне відставання їм було не під силу. Южненці довго розігрували м’яч і тягнули час. Гості тримали руку на пульсі і не дозволили суперникові повернути інтригу в протистояння. У підсумку фінальна сирена ознаменувала перемогу “Хіміка” у зустрічі і чвертьфінальної серії.

“Політехнік” – “Хімік” 66:90 (18:23, 14:31 17:19, 17:17)
“Політехнік”:
Девіс (10+4 передачі), Козлов (3), Кромер (18+5 підбирань +6 передач +4 втрати), Грем (17+9 підбирань +4 передачі +5 втрат), Завадський (4) – старт; Рочняк (12+5 підбирань), Колотилов (1), Кузнєцов (1), Чугунов.
“Хімік”: Едвін (14+7 передач), Рябчук (20), Войналович (6), Джонс (7+7 передач), Антипов (15+10 підбирань) – старт; Павлов (13+7 підбирань), Марченко (7), Сидоров (6+5 передач), Ковальов (2), Козак.

У паралельному поєдинку “Одеса” зрівняла рахунок серії, обігравши вдома “Дніпро”. Матч в УСК “Одеса” завершився з рахунком 101:93.

Одесити дуже довго не могли “розпечатати” кільце суперника, проте потім, піймавши свою гру, шокували суперника. Ривок 9:0 дозволив господарям вийти вперед. В атаці у команди виходило все. “Дніпро” не відставав від свого опонента і, обігнавши суперника за кількістю очок, володів мінімальною перевагою впродовж усієї першої половини зустрічі.

Після перерви команди продовжили боротьбу на майданчику, вдало поливаючи через дуги. Суперники по черзі виходили вперед і в підсумку перед заключною чвертю дніпряни випереджали суперника всього на три бали.

У кінцівці гості повели +6 і були дуже близькі до того, щоб в двох матчах здобути путівку в півфінал чемпіонату України. Однак приголомшлива підтримка допомогла одеситам переломити хід зустрічі. Неймовірний ривок 12:0 за три хвилини до кінця поєдинку повернув господарям віру в свої сили. У “Дніпра” здавали нерви, а один з лідерів віце-чемпіона України Олександр Мішула достроково відправився в роздягальню.

Напруження на майданчику був неймовірним. Команди були максимально налаштовані на перемогу, проте “Одесі” вдалося врятувати гру, порівняють рахунок серії.

БК “Одеса” – “Дніпро” 101:93 (25:26, 24:26, 23:23 29:18)
БК “Одеса”:
Мейсі (22+10 передач), Щепкін (15), Пустозвонов (18+5 підбирань), Бєліков (17+5 підбирань +4 передачі +4 втрати), Шеляковс (0+6 підбирань) – старт; Новіков (18), Мартін (9), Ткачук (2), Хелманіс.
“Дніпро”: Вільховецький (3), Мішула (18+6 підбирань), Закурдаєв (13), Глєбов (21), Тимофієнко (12+6 підбирань) – старт; Фесенко (16+5 підбирань), Шундель (7), Сизов (3+11 підбирань).

Джерело: Обозреватель