“Київ-Баскет” здобув другу перемогу в півфіналі Суперліги Парі-Матч

Баскетбол

БаскетболСтоличний “Київ-Баскет” у третій грі півфінальної серії чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч обіграв удома БК “Запоріжжя”. Поєдинок на паркеті СК “Меридіан” завершився з рахунком – 104:92.

Підопічні Євгена Мурзіна вже з перших секунд позначили, хто господар майданчика, безроздільно пануючи на всіх її метрах. Різка і точна атака, спільно зі щільним і нещадним нападом, дозволила київським баскетболістам буквально зім’яти гостей, вигравши чверть 30:17.

Після цього гравці “Київ-Баскета” збавили оберти, чим одразу скористався суперник. Раз по раз БК “Запоріжжя” перегравав опонентів під кільцями, вигравши в підсумку другу десятихвилинку 29:25.

Після великої перерви переможці регулярного сезону змогли нав’язати свою гру суперникам. “Запорожці” додали в захисті, стали грати більш у силовій манері, не соромитися здвоювати гравців на периметрі і це дало результат. Граючи на грані фолу команда Валерія Плеханова скоротила відставання до двох балів.

У четвертій чверті “Київ-Баскет” сповна скористався відсутністю у суперника його лідера – Юрія Кондракова, який отримав п’ять фолів. Столичні гравці не зазнали великих проблем, довівши гру до перемоги.

Четверта гра серії до трьох перемог відбудеться 12 квітня о 19:00 в СК “Меридіан”.

Нагадаємо, що в першому матчі цієї півфінальної серії Суперліги Парі-Матч БК “Запоріжжя” зазнав сенсаційної поразки (86:94).

У другій грі “запорожці” взяли реванш, перегравши киян – 95:83.

Джерело: Обозреватель