“Дніпро” здобув фантастичну перемогу в півфіналі Суперліги Парі-Матч

Дніпровський “Дніпро” в третьому поєдинку півфінальної серії чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч обіграв удома южненський “Хімік”. Зустріч на паркеті СК “Шинник” завершилася з рахунком – 90:53.

Вся гра була зроблена в першій чверті, яку чинний володар Кубка України виграв з фантастичним рахунком 27:2. Підопічні Дениса Журавльова продемонстрували безмежне домінування на всіх метрах майданчика. Данки Фесенка, точні триочкові Мішули і гострі передачі Глібова просто знищили команду з Южного.

“Дніпро” був близький до абсолютного рекорду, здобувши суху перемогу в першій десятихвилинці, але за 48 секунд до кінця відрізка Деон Едвін данком розмочив рахунок.

У другій десятихвилинці дніпряни продовжували розбивати суперника точними кидками, пішовши на перерву за рахунку 47:16

Друга частина гри стала порожньою формальністю. “Дніпро” не дав опонентам жодного шансу, вигравши і третю, і четверту чверті, а з ними і весь матч, скорочуючи розрив у серії – 1:2.

“Дніпро” – “Хімік” – 90:53 (27:2, 20:14, 21:19 22:18)

11 квітня 2019 року. Дніпро. СК “Шиник”

Дніпро: Вільховецький (3), Мішула (11), Глєбов (8 + 6 підборів + 6 передач), Тимофієнко (8), Натяжко (6 + 9 підбирань) – старт; Кушніров, Шундель (10), Кожем’якін (6), Закурдаев (12), Фесенко (16 + 10 підбирань – 4 втрати), Сизов (10 + 8 підбирань)

Хімік: Едвін (4), Рябчук, Войналович (4), Антипов (6), К. Джонс (4) – старт; Козак, Марченко (15), Павлов (15), Ковальов (2 блок-шота), Сидоров (5)

Рахунок в серії: 1-2

Четверта гра серії до трьох перемог відбудеться 13 квітня в СК “Шинник”.

Нагадаємо, що перший матч півфінальної серії завершився сенсаційною перемогою “Хіміка” (95:85). У другому матчі баскетболісти з Южного в додатковий час також обіграли “Дніпро” (92:86).

Джерело: Обозреватель