Дніпро здобув виїзну перемогу на Черкаськими Мавпами

Найрезультативнішим гравцем матчу став форвард господарів Хаджифейзович.

Днепр одержал выездную победу на Черкасскими Мавпами

Дніпро здобув другу перемогу у новому сезоні Суперліги, обігравши на виїзді “Черкаські Мавпи”.

У першій чверті дніпряни володіли колосальною перевагою, завершивши її з перевагою в 13 очок. У другому періоді Мавпам трохи скоротити відставання — на перерву команди пішли з рахунком 33:26 на користь гостей.

Третю чверть Черкаські Мавпи ” провели неймовірно сильно, набравши протягом десятихвилинки 30 очок, завдяки чому вирвалися вперед перед заключним відрізком гри. Але кінцівка матчу залишилася за “Дніпром” — володар Суперкубка України знову захопив перевагу і довів поєдинок до перемоги.

Найрезультативнішим гравцем матчу став боснійський форвард Мавп Сєад Хаджифейзович, який набрав 26 очок. У Дніпра лідером був Генрі Дугат, на рахунку якого 18 балів.

Таким чином, Дніпро тимчасово вийшов на перше місце в Суперлізі, “Черкаські Мавпи” після перемоги над Харківськими Соколами зазнали першої поразки в сезоні.

У наступному матчі Дніпро зіграє вдома проти Запоріжжя 12 жовтня, а ” Черкаські Мавпи 10 жовтня зустрінуться на виїзді з Одесою.