Київ-Баскет розгромив Одесу з різницею в 39 очок

Впевнена перемога команди Багатскіса.

Киев-Баскет разгромил Одессу с разницей в 39 очков

У заключному матчі ігрового дня в українській Суперлізі Київ-Баскет на виїзді зустрівся з Одесою. Кияни розгромили суперника з рахунком 90:51.

На велику перерву команди пішли за переваги гостей у 11 очок. У третій чверті Київ-Баскет зняв всі питання про переможця матчу, вигравши 29:8.

У заключній десятихвилинці гості були сильнішими. Як підсумок, перевага Київ-Баскет склало вражаючі 39 очок.

Для Київ-Баскет це друга перемога в сезоні в чемпіонат України. Команда Айнарса Багатскіса йде на 6-й позиції. Одеса ще не перемагала в новому сезоні і займає 8-е місце.

В наступному турі 18 жовтня Київ-Баскет ” зіграє проти Черкаських Мавп. Одеса в цей же день зустрінеться з Запоріжжям.

Одеса — Київ-Баскет 51:90 (13:22, 18:22, 8:29, 12:17)

Про: Холлоуей (13 + 5 підбирань)

КБ: Пустозвонов (22 + 6 підбирань), Хілл (15 + 10 підбирань), Крутоус (12), Петров (10 + 6 підбирань), Шефферд (10)