Київ-Баскет обіграв “Черкаські Мавпи” та інші результати 1/8 фіналу Кубка України

Сьогодні відбудуться п’ять матчів турніру.

Киев-Баскет обыграл Черкасские Мавпы и другие результаты 1/8 финала Кубка Украины

У першому матчі 1/8 фіналу Кубка України Хімік-2 вдома зіграв внічию з Житомиром.

Після третьої чверті господарі майданчика вели в рахунку з різницею в 17 очок, але втримати перемогу другій команді Хіміка не вдалося. У заключній десятихвилинці Житомир здійснив вражаючий камбек і відігрався — 81:81.

У другому матчі ігрового дня Київ-Баскет “на виїзді обіграв” Черкаські Мавпи ” (100:82).

Команда Айнарса Багатскіса програла першу десятихвилинку, але виграла три чверті. Підсумкова перевага Київ-Баскет склало 18 очок.

Вчора відбувся один матч 1/8 фіналу Кубка України. Лідер Суперліги Прометей поступився Одесі (70:76).