Київ-Баскет обіграв Левські у п’ятому турі Кубка Європи

Дабл-даблом відзначився центровий киян Коренюк.

Киев-Баскет обыграл Левски в пятом туре Кубка Европы

Київ-Баскет впевнено обіграв “Левські” в п’ятому турі групового раунду Кубка Європи.

Вже за підсумками першої чверті віце-чемпіон України повів з різницею в 16 очок, а на велику перерву підопічні Айнарса Багатскіса пішли з перевагою в 26 пунктів. Підсумкове перевагу киян склало 20 очок.

Найрезультативнішим гравцем Київ-Баскет сьогодні став центровий Владислав Коренюк з 19 очками. Недалеко пішли Максим Пустозвонов і Кейсі Шеферд — 15 і 14 пунктів відповідно.

За підсумками п’яти стартових турів кияни з 8 очками займають друге місце в турнірній таблиці групи F. Виграв сьогодні у Цмокі-Мінськ Дніпро йде на третьому місці, маючи на пункт менше.