Харківські Соколи здобули першу перемогу в сезоні, обігравши Черкаські Мавпи

Перша перемога харків’ян у десяти матчах Суперліги.

Харьковские Соколы добыли первую победу в сезоне, обыграв Черкасские Мавпы

Харківські Соколи вдома обіграли “Черкаські Мавпи” в матчі регулярного сезону Суперліги.

Господарі майданчика провалили першу чверть, програвши 7:19, однак, харків’янам вдалося переломити хід зустрічі.

У третій чверті Харківські Соколи виграли 27:15, скоротивши відставання до двох очок. У заключній десятихвилинці команда Євгена Мурзіна вийшла вперед і втримала переможний рахунок.

Для Харківських Соколов ця перемога стала першою в десяти матчах нинішнього сезону Суперліги. Харків’яни залишаються на останньому місці в турнірній таблиці. Черкаські Мавпи йдуть на п’ятій позиції.

В наступному турі 6 грудня Харківські Соколи на виїзді зіграють проти лідера чемпіонату України Прометея. “Черкаські Мавпи” вдома приймуть Одесу.