Дніпро на виїзді переміг Київ-Баскет і вийшов на друге місце Суперліги

Гості виграли з перевагою в 5 очок.

Днепр на выезде победил Киев-Баскет и вышел на второе место Суперлиги

В рамках української баскетбольної Суперліги Дніпро в київському палаці спорту Венето здолав Київ-Баскет ” з рахунком 86:81 і вийшов на друге місце турнірної таблиці.

Команди досить одно йшли по ходу гри, а найбільший розрив у рахунку був зафіксований в першій чверті, коли “Дніпро” показав +5.

У другій чверті кияни виграли у 2 очки, але у третьому відрізку гри гості знову пішли у відрив +5. У вирішальній чверті була зафіксована нічия.

Відзначимо, що гра була тимчасово припинена через зірвані банерів фанатами Дніпра, які скандували провокаційні кричалки на адресу господарів, підтримуючи Будівельник, який знявся з фінансових причин.

Завдяки трьох поспіль поразок Прометея Дніпро має лише 1 очко відставання від лідируючої команди, маючи в своєму активі 24 очки. Київ-Баскет з 21 очок займає п’яту сходинку.