40 очок Мейсі допомогли Одесі обіграти Харківських Соколов, Дніпро поступився Хіміку

Відбулися два матчі української Суперліги.

40 очков Мэйси помогли Одессе обыграть Харьковских Соколов, Днепр уступил Химику

Дніпро програв Хіміку (91:101) в гостьовому матчі регулярного чемпіонату української Суперліги.

Хімік виграв першу чверть з різницею +8, але гості перед великою перервою зуміли скоротити відставання до мінімуму — 47:48. У третій чверті господарі майданчика здійснили ще один ривок і втримали переможний рахунок.

Дніпро залишається на першому місці Суперліги, випереджаючи Хімік за додатковими показниками.

Хімік — Дніпро 101:91 (28:20, 20:27, 25:18, 28:26)

Х: Салліван (22 + 6 підбирань), Марченко (21), Вільямс (16 + 6 передач), Югба (12 + 3 перехоплення), Горобченко (10 + 6 передач)

Д: Террелл (23 + 3 втрати), Дугат (21 + 5 підбирань + 6 передач + 4 втрати), Корнієнко (11 + 12 підбирань), Тимофеєнко (10 + 3 втрати)

Ще В одному матчі ігрового дня Одеса вдома обіграла Харківських Соколов (75:63).

Команда з Харкова виграла першу чверть, але у другій десятихвилинці Моряки перевернули хід зустрічі, і повели з різницею +5.

Після більшого перерви Соколи скоротили відставання, але здобути другу перемогу в поточному сезоні Суперліги їм не вдалося. Зазначимо, що у складі Одеси неймовірні 40 очок набрав захисник Брюс Мейсі.

Одеса займає 4-ту позицію в Суперлізі, Харківські Соколи залишаються на останньому місці турнірної таблиці.

Одеса — Харківські Соколи 75:63 (13:19, 28:17, 12:15, 22:12)

Про: Мейсі (40 + 7 підбирань + 3 перехоплення)

ХС: Джамар (11 + 6 підбирань), Грем (10 + 8 підбирань)