Прометей обіграв Запоріжжя і повернув лідерство в Суперлізі

Команда Муйжниекса набрала більше 100 очок.

Прометей обыграл Запорожье и вернул лидерство в Суперлиге

Прометей вдома обіграв Запоріжжі у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги (105:95).

На велику перерву команди пішли за переваги гостей у чотири очки. У третій десятихвилинці команди обмінялися ривками, а господарі майданчика повели з різницею +2. Доля зустрічі вирішилася в останній чверті, в якій сильнішими були гравці Прометея.

Прометей набрав 27 очок і повернув лідерство в Суперлізі, випереджаючи Дніпро і Хімік за додатковими показниками. Запоріжжя йде на 6-й позиції.

У наступному матчі Прометей 19 січня зіграє з Ніколаєвим. Запоріжжя зіграє з Корабелами 17 січня.