Українські клуби вийшли в фінал кваліфікації Кубка Європи ФІБА

Баскетбольний клуб “Черкаські Мавпи” вийшов у вирішальний раунд кваліфікації Кубка Європи ФІБА.

Підопічні Максима Міхельсона за путівку в фінал відбору розібралися з чемпіоном Норвегії – “Конгсберг Майнерс” (101: 90). Після розгромної перемоги в гостях тиждень тому (+20)

Після розгромної перемоги в гостях тиждень тому (+20) , баскетболісти з Черкас не форсували ситуацію в домашній грі. Господарі намагалися грати від оборони і тримати комфортну різницю в рахунку.

Норвежці мали кілька моментів, щоб піти у відрив, але щільний захист черкащан нівелювала ці спроби. У третій і четвертій чвертях перевага української команди було переважною.

У другому раунді кваліфікації за право брати участь в груповому турнірі найпрестижнішого єврокубку “Мавпи” зіграють з кіпрським “Керавносу” (3/10 жовтня).

“Черкаські Мавпи” (Україна) – “Конгсберг Майнерс” (Норвегія) 101: 90 (18:22, 23:20 33:19, 27:29)

“Черкаські Мавпи”: Янг (14 + 4 передачі), Кольченко (17 + 6 підбирань), Конєв (20 + 7 підбирань), Липовцев (5 + 7 передач), Скапінцев (15 + 5 підбирань + 4 передачі) – старт; Чумаков (11 + 5 підбирань + 2 блок-шота), Кобець (8), Артамонов (6 + 6 передач), Ткаченко (3 + 3 блок-шота), русла (2), Мельник, Воєвода.

“Конгсберг Майнерс”: Ферралес (27 + 6 передач), Остбі (10), Хаббс (14), Ндоу (21 + 14 підбирань + 5 передач + 4 втрати), Кутлешіч (12 + 5 підбирань) – старт; Хаджінс (6), Річардсон.

Другий український клуб, “Дніпро”, зміг зробити диво і відіграти 9-очкову гостьову поразку. Гравці Дениса Журавльова з перших хвилин захопили ініціативу, лідирували більшу частину ігрового часу, і вже в третій чверті досягли потрібного результату – 76:58.

Найбільший внесок в перемогу вніс розігруючий “біло-синіх” Олександр Мішула. На рахунку 26-річного захисника 21 очко, проте Саша до кінця дограти зустріч не зміг. На останніх секундах суперник розбив йому обличчя, змусивши покинути майданчик в супроводі медиків.

Нагадаємо, що в суботу, 29 вересня, між “Черкаськими Мавпами” та “Дніпром” відбудеться матч-відповідь за Суперкубок України. Перший матч завершився з рахунком 101:76 на користь дніпрян.