“Київ-Баскет” поступився “Хіміку”: результати Суперліги Парі-Матч 8 листопада

“Київ-Баскет” поступився “Хіміку” в неймовірному поєдинку Суперліги Парі-Матч з рахунком 77:80. Підопічні Євгена Мурзіна не зуміли зупинити свого швидкого суперника.

Зі старту обидві команди провалювалися в атаці, проте южненським футболістам вдалося швидше прийти до тями і включити свій головний козир – швидкість. Це принесло свої плоди: “Хімік” вийшов вперед і до великої перерви контролював хід поєдинку. Кияни кілька разів наздоганяли суперника, але переламати хід зустрічі не могли.

Мурзін скористався 15-хвилинною паузою сповна, щоб налаштувати свою команду. Це тут же дало позитивний результат: “Київ-Баскет” не тільки наздогнав, а й обігнав свого суперника. Відмінно в гру увійшли Крік і Крутоус, які результативно брали участь в атакуючих діях своєї команди. Але “Хімік” на досвіді повернув собі невелику перевагу перед останньою десятихвилинкою. Антипов став одним із творців приголомшливого камбеку южненської команди.

Кінцівка зустрічі видалася дуже напруженою. До фінальної сирени обидві команди були близькі до перемоги, однак “Хімік” не дозволяв господарям вдруге вийти вперед. Незважаючи на те, що “Київ-Баскет” істотно додав і скоротив відставання до відстані однієї атаки і кілька разів навіть зрівнював рахунок, переможцями в цьому поєдинку став “Хімік” завдяки неймовірному далекому кидку Марченка.