Львівська «Політехніка» зрівняла рахунок в серії за 3 місце!

Львівська «Політехніка-Галичина» зрівняла рахунок в серії за 3 місце української баскетбольної Суперліги. І «політехніки» і «хіміки» з Южного тепер мають по дві звитяги. Тепер долю бронзових медалей вирішить 5-й матч серії. Він відбудеться на майданчику «Хіміка». В четвертому матчі протистояння із южненцями галичани на своєму майданчику буквально вирвали перемогу з рахунком 86:84.

Все для «Політехніки» мало б складатися значно легше, адже за хвилину і 32 секунди до фінальної сирени вона вела перед із перевагою в 7 очок. Але за 18 секунд до закінчення заключної чверті матчу рахунок був уже рівним! Своєю підсумковою перемогою «Галичина» завдячує влучному двоочковому від Дмитра Кузьміна. Неймовірно, але саме цей кидок став для Дмитра єдиною влучною спробою за весь поєдинок! Кузьмін взагалі лише раз за матч виконав двоочкову спробу! Також він не реалізував один три очковий…

Значно частіше за Кузьміна кидав і влучав його партнер по команді Володимир Голубєв. Він набрав 25 очок і поділив звання найрезультативнішого в зустрічі з «хіміком» Вайкеном Келлі.

В суботу може визначитися чемпіон Суперліги. Це станеться, якщо маріупольський «Азовмаш» виграє 4-й матч серії проти «Києва». Наразі, рахунок в цьому протистоянні 2:1 на користь «Азовмаша».