“Одеса” – “Політехніка-Галичина” – 84:85

“Одеса” – “Політехніка-Галичина” – 84:85 (26:17,20:18,24:20,14:30) Матч між БК «ОДЕССА» і БК «Політехніка» викликав непідроблений інтерес в середовищі одеських уболівальників і любителів баскетболу! Адже це був не просто поєдинок принципових суперників. Це була битва за путівку у Фінал Чотирьох Кубка УБЛ! «ОДЕСА» на правах господарів відразу позначила свої наміри триочковим Коулмена. Але спочатку львів’яни все ж таки стримували недвозначні наміри «акул», постійно знаходячись від господарів в межах однієї результативної атаки. А одного разу навіть вийшли вперед – 13:14. Проте, нічого не провіщало подальшої драми. «ОДЕСА» порівняно легко, як показалося з боку, відірвалася від галичан на вельми комфортні дев’ять очок за підсумками першої чверті – 26:17. Міг відрив бути і більше, але кидку Пакаманіса зі своєї половини поля одночасно з сиреною лише трохи не вистачило влучності. Друга чверть почалася так само, як і перша – а саме дальнім попаданням. Цього разу – Полторацького. Львів’яни намагалися не здаватися і не опускати руки. Але контроль над грою був повністю в руках підопічних Лебедінцева, а різниця в рахунку досягала часом 14 пунктів. Знову, як і в першій десятихвилинці, «ОДЕСА» зробила невеликий, але дуже важливий ривок під кінець відрізання. Полторацький, Коулмен і Кальніченко встановили рахунок першої половини зустрічі на відмітці 46:35. Але найцікавіше почалося після великої перерви. «ОДЕСА» міцно вчепилася в результат. І не тільки вміло утримувала його, але помалу розвивала багато в чому завдяки зусиллям Хілла! Львів’янам, у свою чергу, втрачати було нічого, і галичани боролися, як могли, деколи не стримуючи емоцій. Іноді пристрасті на майданчику закипали не на жарт. Так, лише втручання партнерів по команді трохи заспокоїло Полторацького після декількох не найприємніших випадів в його адресу Копрівіци! Але все таки визначальним був рахунок. І він перед вирішальним відрізком був на користь одеситів – 70:55. Гідним завершенням двохматчового протистояння Одеси і Львова стала «восьма» чверть! В ній інтрига, яка, здавалося, практично померла, відродилася з новою силою! У якийсь момент в грі «ОДЕСИ» щось зламалося. А львів’яни, навпаки, підбадьорилися. І за п’ять хвилин реалізували п’ять триочкових, хоча до цього за весь матч зуміли лише чотири рази забити із-за дуги! Коли ж за декілька хвилин до кінця матчу «Політехніка» повела з різницею в три, а потім і в чотири очки, що ніяк не влаштовувало «ОДЕСУ», Віталій Лебедінцев був вимушений брати тайм-аут. І навіювання тренера виявилися вірними. У одній з останніх атак гостей, за рахунку 82:85, пресинг «акул» змусив помилитися Кудрявцева. Перехоплення «ОДЕСИ» завершилося фолом на Буцькому за 14 секунд до сирени. Артем у вирішальний момент не знітився і забив два штрафних. Після цього вже команда Вороніна була вимушена йти ва-банк. Але фінальну атаку львів’яни провели сумбурно, і Зубрицький, промахнувшись з триочкової лінії, відправив до Фіналу Чотири Кубка УБЛ свою колишню команду – 84:85! Валентин Воронін: – Цей матч пройшов за сценарієм, нормальним для двох команд практично рівних в класі. У Львові була схожа гра. Ми впевнено почали, а потім «ОДЕСА» підтяглася і змогла виграти. Сьогодні ж краще почали господарі, а ми наздогнали їх в кінці матчу. У результаті виграти і програти міг будь-який з суперників. На жаль, не повезло нам. Віталій Лебединцев: – Головний підсумок цієї зустрічі в тому, що ми зуміли потрапити у Фінал Чотирьох Кубка УБЛ! Безумовно, ми розуміли, наскільки важким буде це завдання, але все-таки ми з ним справилися. Хотів би сказати, що ще напередодні матчу в Львові у нас в поїзді застудився Коулмен. Але і там, і тут він зіграв добре. Повинен похвалити Хілла і Гильовіча. Отіс залишився без звичного підстраховування від Воллеса, але зумів справитися з функціями центрового. А Іван додав нам упевненості в боротьбі за підбір. Сьогодні ми виграли щит 34:25, і це багато в чому дозволило утримати нам потрібний рахунок. Також хочу сказати, що після доброго струсу краще зіграли Подолян і Кальніченко. Ну і загалом вся команда заслужила на право брати участь у Фіналі Чотирьох! http://ukrbl.com