“Говерла” – “Політехніка-Галичина” – 76:61 (22:12; 14:7; 16:17; 24:25)

Минулої неділі в Івано-Франківську … Львівська “Політехніка-Галичина” провела черговий товариський матч у рамках підготовки до сезону 2009-2010, у якому поступилася івано-франківській “Говерлі”.

Минулої неділі в Івано-Франківську відбувся товариський матч між місцевою «Говерлою» та львівською «Політехнікою-Галичиною», у якому господарі здобули упевнену перемогу з рахунком 76:61 (22:12; 14:7; 16:17; 24:25).

Підопічні Михайла Уваліна розпочали цей матч у такому складі: Нікола Васіч, Ярослав Зубрицький, Нік Вільямс, Ерік Хікс, Грег Геррінгтон. Стартова п’ятірка господарів паркету виглядала таким чином: Володимир Орленко, Артем Сліпенчук, Віталій Коваленко, Кирило Скуматов, Володимир Голубєв. Старт зустрічі видався доволі нервовим – жодна з команд ніяк не могла відзначитися влучним кидком. Багато помилок було і в захисті, і в нападі. Лише наприкінці першої хвилини чверті екс-політех Кирило Скуматов відзначився двоочковим. У відповідь Нікола Васіч провів красивий дальній… це був єдиний епізод у матчі, коли львівські баскетболісти вели в рахунку. Постійні помилки при реалізації кидків призвели до того, що «Говерла» швидко почала йти у відрив. За 2.41 до завершення стартової десятихвилинки за рахунку 16:10 на користь господарів взяв тайм-аут. Щоправда, особливої користі хвилинна перерва «Політехніці-Галичині» не дала. Нік Вільямс ще встиг отримати 3 персональний фол, а завдяки влучному триочковому від Кирила Скуматова івано-франківці пішли на перерву з різницею в 10 пунктів.

Зонний захист від наставника «Говерли» Євгена Мурзіна у другій чверті поставив гостей у глухий кут – на велику перерву «Політехніка-Галичина» пішла з катастрофічним відсотком влучань із середньої відстані – 18 (3 з 17!!!). Більше того – Нік Вільямс опинився під загрозою 5 фолу, й Михайло Увалін посадив його на лаву. Не знайшлося достойної заміни Еріку Хіксу, який виконував роль центрового. Вадим Рєка після появи на майданчику буквально за одну хвилину «відзначився» двома персональними зауваженнями і повернувся на лаву запасних.

Після перерви ситуація дещо покращилася. «Політехніка-Галичина» зуміла скоротити відставання до 13 пунктів завдяки зусиллям Васіча, Люботіни Зубрицького, Хікса та Геррінгтона. Однак всі спроби кардинально змінити ситуацію на паркеті підопічним Михайла Уваліна так і не вдалося. Практично з сиреною Олександр Шостуха забив трієчку й знову збільшив різницю в рахунку до 16 очків. В останній чверті прокинувся Слободан Люботіна. Хорвату «пішли» кидки, причому як дальні, так і з близької відстані. Відзначився влучним триочковим і молодий Єгор Кухарський, однак все це було надто пізно – гру вже було зроблено…

Г.: Скрімантас – 15, Голубєв – 13, Скуматов – 12, Сліпенчук – 12.

ПГ.: Васіч – 12, Люботіна – 11, Хікс – 11, Геррінгтон – 10, Вільямс – 9.