“Політехніка-Галичина” – “Ферро” – 73:81 (24:25, 21:20, 11:12, 17:24)

«Політехніка-Галичина», що виступала в ролі номінального господаря, поступилася в Запоріжжі «Ферро-ЗНТУ» з рахунком 73:81 (24:25, 21:20, 11:12, 17:24).

«Політехніка»: Херрінгтон – 16 очок; Корочкін – 14 очок + 5 передач + 3 підбирання; Фінн і Зубрицький – по 11 очок + 6 підбирань; Люботіна – 10 очок + 11 підбирань + 3 передачі.

«Ферро»: Томас – 19 очок + 10 підбирань; Шапошников – 17 очок; Тіггс – 15 очок + 6 передач; Рибалко – 11 очок + 9 передач + 3 перехоплення; Кондрусевич – 10 очок + 6 підбирань.

Як і передбачав головний тренер запоріжців Кирило Большаков – гра видалася напруженою, незважаючи на турнірне становище львів’ян. У першій чверті перемогли умовні гості завдяки 10 очкам Шапошникова, хоча і серед львів’ян мали всі шанси стали найбільш результативними у чверті Фінн і Корочкін, на рахунку яких по 7 очок.

На велику перерву команди пішли за рівного рахунку, причому у складі «Феро-ЗНТУ» компанію Шапошникову (12 очок) склали Томас та Тіггс, які набрали 13 та 11 очок відповідно. Загалом, протягом майже 75 відсотків ігрового часу на майданчику біла рівна боротьба, коли жоден з суперників взагалі, та кожен з баскетболістів зокрема навряд чи могли би спрогнозувати підсумок гри. Далася взнаки перерва, пов’язана з епідемією грипу і через це деякі ігрові навички були дещо втрачені, що позначалося під час командних дій. На діях гостей, безумовно, свою роль зіграло і продовження мандрівки шляхами України, адже «Політехніка-Галичина», через ремонт майданчика, досі жодної гри не провела вдома. Втім, віддамо належне команді, яка зуміла більшу частину гри стримувати фірмову гру запоріжців, побудовану на швидкісних атаках-проривах і комбінаційних діях. Передусім, команди були дуже уважні у захисті, про що зокрема свідчить неспроможність жодної протягом трьох з половиною хвилин наприкінці третьої чверті закинути бодай очко!

Втім, бажання досягти перемоги трошки більше було у феросплавників, які зусиллями Кондрусевича, Рибалка і Шапошнікова у вирішальний момент проявили справжні бійцівські і, якщо бажаєте, чоловічі якості. Перший вдало зіграв у захисті, закинувши з гри і влучно виконавши штрафний, другий двома три очковими додав впевненості, і врешті третій на останній хвилині взяв ініціативу на себе, сміливо пішов у прохід, поставши остаточну крапку стосовно переможця двобою.

Післяматчева прес-конференція

Михайло Увалін, головний тренер БК «Політехніка»:

Ми розуміли що команда суперника свої останні домашні ігри виграла за рахунок швидких проривів та атлетичної гри. В четвертій чверті вони також вдалися до швидких атак, і ми програли матч.

Сергій Чариков, гравець БК «Ферро-ЗНТУ»:

Ми намагалися прискорити гру, а команда суперника навпаки намагалася її приспати. Гадаю, це важлива перемога після тривалої перерви.