Чемпіонат УПБЛ. 14 тур. «Дніпро» – «Політех-Баскет» – 88:58 (23:10, 16:19, 23:13, 26:16)

«Політех&… «Дніпро»: Горбунова – 26+7 підбирань+5 перехоплень, Вільямс – 13+5 підбирань+4 пердачі+4 перехоплення, Ягупова – 10, Агапова – 10+5 передач.

«Політех»: Стащук – 16+6 підбирань, Матвєєва – 12+9 підбирань.

Після п’ятирічної перерви Олександра Горбунова знову грає у чемпіонаті України. Її дебют прийшовся на матч з львівським клубом «Політех-Баскет», в якому вона стала найрезультативнішим гравцем.

Крім того, після матчу з «Ібіцею» у складі «Дніпра» відбулися серйозні зміни. До запорізької «Козачки» повернулася Ольга Краснікова. З цією командою тренується і Оксана Кісільова, яка також поповнить склад запорізького клубу. Дозаявлена за БК «Донбас» Ольга Ляшкова. Керівництво «Дніпра» підшукує нову команду Ользі Дубровіній.

Стосовно гри з «Політех-Баскетом», то у першій чверті господарки майданчику впевнено відіграли насамперед в обороні, дозволивши суперницям набрати лише 10 очок. В атаці все будувалося через Горбунову, яка за першу десятихвилинку набрала 11 очок і кілька разів вдало асистувала партнеркам.

Друга чверть вийшла менш вдалою для «Дніпра». Позначилася втома після важкого виїзду до Іспанії. Деяка розслабленість підопічних Кирила Большакова призвела до того, що львів’янки виграли другу десятихвилинку та зменшили відставання в рахунку до 10 очок – 39:29.

Але у третій чверті усе стало на свої місця. Дніпрянки перегравали суперниць на усіх ділянках майданчика і стрімко нарощували оберти.

Остання чверть лишеи підтвердила, що на даний момент «Політех-Баскет» «Дніпру» не суперник. Різниця в рахунку була доведена до 30 очок і «Дніпро» здобуває важливу у психологічному плані перемогу.

Олександра Горбунова (форвард БК «Дніпро»): Необхідно налаштовуватися на кожну гру, незважаючи на силу суперника. Нам не можна було поступатися у другій чверті. Я вважаю, що для команди нашого рівня – програвати вдома, навіть в одній десятихвилинці – це цілком непристойно. Потрібно демонструвати більш стабільну гру, не розслаблятися.