Чемпіонат УПБЛ. 20 тур. “Політех-Баскет” – БК “Франківськ” – 71:62 (22:9; 15:14; 16:20; 18:19)

“Політех”: Дубас – 19+8 підбирань+8 передач+3 перехоплення, Матвєєва – 15+11 підбирань, Стащук – 11+8 підбирань.
“Франківськ”: Хоскінс – 1…

“Франківськ”: Хоскінс – 16+11підбирань, Письменник – 16+3 підбирання+4 блок-шоти, Комарняк – 10+5 підбирань.
Львівські баскетболістки здобули домашню перемогу у матчі проти БК “Франківськ”. Завдяки пристойній перевазі у першій половині, підопічні Віктора Корягіна навіть програвши 2 наступні чверті таки здобули потрібні два очки.
З перших секунд господарки паркету активно взялися за штурм кільця суперниць. На перший план вийшли Діана Матвєєва, Марія Дубас та Олена Стащук, які раз-у-раз відзначалися влучними кидками. Лише за рахунку 7:0 Бренді Хоскінс зуміла “розмочити” рахунок. Кілька вдалих атак “Політех-Баскету” залишили франківчанок далеко позаду.на старті 2 чверті Тетяна Сінкевич завдяки двом двоочковим дещо склала конкуренцію чотирьом пунктам від Діани Матвєєвої та Валентини Воронової. “Трієчка” від Ірини Бикової ввела деяку інтригу у матчі й Віктор Корягін був змушений взяти тайм-аут за рахунку 26:17. Після короткого перепочинку господарки паркету знайшли у собі сили й знову пішли у відрив: Наталя Діда нова, Жанна Чухрій та Валентина Воронова доволі швидко зробили рахунок потрібним для себе.
Після перерви гості почали нарощувати темп і зуміли скоротити відставання. Проте у львів’янок явно сил було більше й матч завершився перемогою “Політех-Баскету”.
Після матчева прес-конференція
Віктор Корягін (головний тренер БК “Політех-Баскет”): “Сьогодні була важка гра. Легко виграна перша половина далася пізніше взнаки. Дівчата розслабилися і мало не поплатилися за це. Вчасно взяли себе в руки й зуміли проконтролювати хід поєдинку”.
Юрій Процюк (головний тренер БК “Франківськ”): “Окрім травмованої Ешлі Грекхем, додалася Катерина Паляничка, яка також не змогла взяти участь у матчі. Самі розумієте, коли травмовані два гравці “1-2” номери, грати дуже важко”.