Чемпіонат Суперліги. «Політехніка-Галичина» – «Грифони» – 98:77 (23:26; 18:16; 23:15; 34:20)

«Політехніка»: Бойовіч – 29 очок + 4 передачі; Вільямс – 22 очка + 3 передачі + 3 перехоплення; Зубрицький – 17 очок + 9 підбирань + 3 перехоплення; Лемик &ndash…

«Політехніка»: Бойовіч – 29 очок + 4 передачі; Вільямс – 22 очка + 3 передачі + 3 перехоплення; Зубрицький – 17 очок + 9 підбирань + 3 перехоплення; Лемик – 14 очок + 4 підбирання + 3 передачі.

«Грифони»: Атанацкович – 24 очка + 3 передачі; Мілетіч – 18 очок + 4 підбирання; Шкурупій – 15 очок + 4 підбирання + 3 перехоплення; Сабутський – 10 очок + 3 підбирання.

Матч проти «Грифонів» розпочався для господарів паркету доволі вдало – саме Лямонт Макінтош відкрив рахунок. Однак у відповідь гості провели три результативні атаки (Предраг Мілетіч – 4, Стефан Атанацковіч – 2), які допомогли їм вийти уперед – 6:2. Ярослав Зубрицький та Нік Вільямс зуміли вивести «Політехніку-Галичину» в лідери – 8:6. Та в цей момент не нажарт розійшовся Сергій Сабутський, який у двох поспіль атаках відзначився влучними триочковими. Його почин підтримали Предраг Мілетіч, Іван Шкурупій та Стефан Атанацковіч, у підсумку чого підопічні Михайла Уваліна знову виступили у ролі наздоганяючих.

У другій чверті ситуація не змінилася: «Грифони» продовжували вести в рахунку, не дозволяючи суперникам себе наздогнати. Все той же Стефан Атанацковіч разом із Предрагом Мілетічем та Іваном Шкурупієм. Яскравим прикладом невдалої гри «Політехніки-Галичини» став прохід Корі Белсера, який мав завершуватися забитим слемом. Однак у цьому епізоді фортуна була явно на боці кримчан – м’яч прудко вискочив з кошика! У третій чверті гри «Політехніка-Галичина» завелася й почала активно пресингу вати суперників по всьому периметру майданчика. До того ж, Ярослав Лемик, якому Михайло Увалін довірив багато часу провести на паркеті, почав багато забивати. Саме завдяки 15-му номеру львівської команди господарі переламали хід двобою і вийшли уперед. Уже після першої половини третьої десятихвилинки Алєксандр Вржина був змушений взяти тайм-аут, оскільки його команда поступалася суперникам «-5». Особливого успіху короткий перепочинок гостям не принесла, а от «Політехніка-Галичина» зуміла збільшити розрив у рахунку до 7-ми пунктів. Справжнім розгромом для гостей завершилася четверта десятихвилинка. У захисті «Грифонів» господарі знайшли кілька серйозних вад, якими львівські баскетболісти скористалися на повну. Один тільки Мілош Бойовіч зумів забити 11 пунктів у кошик суперників.

Післяматчева прес-конференція

Алєксандр Вржина (головний тренер БК «Грифони»): «Ми серйозно готувалися до цього матчу. Практично 30 хвилин наша команда провела на дуже високому рівні. А от після другої чверті наша гра розлагодилася. Суперники грали на грані фолу й ми не витримали. Можливо нам не вистачає ще досвіду».

Іван Шкурупій (гравець БК «Грифони»): «Навіть не знаю, що з нами трапилося. Першу половину ми зіграли доволі непогано. А далі – втратили концентрацію та й сил не вистачило. У нас дещо коротша лава запасних».

Михайло Увалін (головний тренер БК «Політехніка-Галичина»): «Сьогодні деякі гравці вирішили, що можна перемогти «Грифонів» без гри, без боротьби. Вони будуть покарані штрафами. Хочу відзначити, що перемога нам далася завдяки хорошому захисту. Дуже енергійно провели матч Ярослав Зубрицький та його тезка – Лемик».

Джерело: БК Політехніка-Галичина