Чемпіонат Суперліги. «Політехніка-Галичина» – «Кривбасбаскет» – 64:66 (16:15; 20:17; 9:19; 19:15)

«Політехніка»: Вільямс – 22 очка + 6 підбирань + 3 передачі; Макінтош – 17 очок + 6 підбирань + 4 перехоплення; Фінн – 13 очок + 8 підбирань.

«Кривб…

«Кривбасбаскет»: Глєбов – 15 очок + 8 підбирань; Жужа – 14 очок + 5 підбирань; Аллен – 13 очок + 6 підбирань; Копрівіца – 10 очок + 3 підбирання.

Львівська «Політехніка-Галичина» підійшла до звітного матчу із чималими кадровими проблемами. Мілош Бойовіч та Андрій Корочкін через травми навіть не були зазначені у стартових заявках.

Як підсумок, у п’ятірці «Політехніки-Галичини» з’явився Микола Полюляк. Щоправда, від молодого «політеха» очікувати надвдалої гри було не варто, адже перед тим він зіграв більше 35 хвилин у складі «дублю». Тим часом, гості першими відкрили рахунок зусиллями Аллена Джерелла (1+1). К відповідь Шон Фінн відзначився влучним двоочковим з-під кільця. Тривожним дзвоником для «Кривбасбаскету» став неспортивний фол Макро Антонієвича на 59 секунді гри. Та Нік Вільямс з лінії штрафних влучив лише один раз. Його помилку виправив Лямонт Макінтош, який забив із середньої відстані. Проте перша чверть завершилася лише одноочковою перевагою господарів паркету.

Старт другої десятихвилинки розпочався із активного пресингу «Кривбасбаскету». Підопічні Звєздана Мітровіча швидко зрівняли рахунок (відзначилися Йован Копрівціа та Дмитро Глєбов) та вийшли уперед. За 3.36 до великої перерви після влучного триочкового від Ніка Вільямса, під час якого на американцеві сфолили, і який був покараний реалізованим кидком, «Політехніка-Галичина» зуміла зрівняти рахунок. Лямонт Макінтош, Шон Фінн та Коррі Белсер зуміли допомогти «Політехніці-Галичині» завершити першу половину з перевагою у 4 пункти.

Старт третьої чверті розпочався із штурму «Кривбасбаскета». Ігор Зайцев, Євген Аннєнков та Йован Копрівіца по черзі забили двоочкові й вивели гостей уперед – 36:38. Деякий час «Політехніка-Галичина» після цього провалу вела у рахунку, проте Дмитро Глєбов, Юріца Жужа та Аллен Джерел зуміли вкотре вивести свою команду уперед із різницею в 6 пунктів (45:51).

Четверта чверть розпочалася дуже нервово. У другій половині періоду Ярослав Зубрицький, Шон Фінн та Нік Вільямс скоротили відставання господарів до 1 пункту. Інтрига зросла до максимуму, однак кілька помилок «Політехніки-Галичини» під завісу матчу (не допоміг навіть тайм-аут Михайла Уваліна) дозволили «Кривбасбаскету» здобути перемогу із різницею в 2 пункти.

Післяматчева перс-конференція

Михайло Увалін (головний тренер БК «Політехніка-Галичина»): «Загалом, я задоволений грою своєї команди. У нас було занадто багато кадрових проблем. Відсутність Мілоша Бойовіча та Андрія Корочкіна зіграли нам не на руку. Особливо це стосується Мілоша, який останнім часом був на піку форми».

Звєдан Мітровіч (головний тренер БК «Кривбасбаскет»): «Сьогодні була не надто красива гра для уболівальників. Проте, цей матч змусив нас витрати багато енергії. Думаю, ми перемогли завдяки впевненості. Звичайно, допомогла нам відсутність Корочкіна та Бойовіча».

Дмитро Глєбов (гравець БК «Кривбасбаскет»): «Ми розібрали гру суперників і нам вдалося перемогти. Завдяки перемозі ми скоротили відставання від «Будівельника» і тепер у нас є більше шансів на перемогу у регулярному чемпіонаті».

Джерело: БК Політехніка-Галичина