Чемпіонат Суперліги. “Дніпро” – “Політехніка-Галичина” – 90:80 (28:20, 23:21, 20:11, 19:28)

«Дніпро»: Кроу – 23 очка + 11 підбирань + 11 передач + 3 перехоплення; Андрюкайтіс – 22 очка; Лебедєв – 16 очок; Петтвей – 13 очок + 7 підбирань + 4 блок-ш…

«Дніпро»: Кроу – 23 очка + 11 підбирань + 11 передач + 3 перехоплення; Андрюкайтіс – 22 очка; Лебедєв – 16 очок; Петтвей – 13 очок + 7 підбирань + 4 блок-шоти; Лекявічус – 5 очок + 4 підбирання + 4 передачі.   «Політехніка»: Вільямс – 21 очко + 11 підбирань + 5 передач; Макінтош – 18 очок + 5 передач + 4 підбирань; Зубрицький – 16 очок; Фінн – 10 очок + 6 підбирань + 3 передачі; Лемик – 6 очок + 6 підбирань.

Матч «Дніпра» і «Галичини» вдався, – зауважує прес-служба дніпропетровського клубу. Обидві команди показали класний баскетбол. Розпочалася гра з точного далекого кидка Вільямса. Йому одразу ж відповів результативним проходом під кільце Андрій Лебедєв, який на радість дніпропетровських уболівальників встиг відновитися після травми. Після цього відзначається Шон Фінн. На табло горять цифри 2:5. Активні дії того ж Фінна, Зубрицького, Вільямса й Макінтоша призвели до того, що до середини першої десятихвилинки гості повели з рахунком 16:9. Але менше, ніж за хвилину Кроу з Петтвеєм нівелюють перевагу «Галичини». А за 3:32 до кінця чверті «Дніпро» вперше в матчі вийшов вперед. Це Лебедєв був точним із-за дуги. Кінцівку періоду більш зібрано провели господарі, й на першу перерву команди пішли за рахунку 28:20 на користь команди господарів.   У другій чверті на майданчику точилася рівна боротьба. То «Дніпро» зусиллями Андрюкайтіса та Кроу набере 6 очок поспіль, то гості у відповідь влаштують результативну серію. Але за 14,9 до кінця першої половини дніпряни після того, як Петтвей забив два з фолом і реалізував штрафний, повели з рахунком 51:36. І тут гостям вдався дуже хороший відрізок матчу. Спочатку Лемик забив з фолом, але штрафний кидок не реалізував, а потім Белсер із сиреною влучив триочковий. На велику перерву команди пішли за рахунку 51:41. Вся боротьба в матчі була ще попереду.   Але третя чверть дуже добре склалася для команди господарів. 8 очок набрав Андрюкайтіс, результативно відіграв Кроу, і до кінця чверті на табло горіли обнадійливі для дніпрян цифри 71:52. Здавалося, що питання про переможця зняте.   Але гості були іншої думки! За рахунку 83:64 за 4:41 до кінця матчу «Галичина» пішла відіграватися. Вільямс, двічі Макінтош і Зубрицький скорочують відставання своєї команди до цілком досяжних 6 очок. Грати залишалося ще цілих 1:30. Лекявічус з лінії штрафних кидків точний лише раз. 84:77. У матчі-відповідь атаці Вільямс набирає 3 очки! Грати ще цілу хвилину! 84:80. У цей момент Мартінас Андрюкайтіс набирає дуже важливі для «Дніпра» 3 очки. За 40 секунд до кінця зустрічі перевага дніпропетровської команди складає 7 очок. У своїй атаці гості в особі Макінтоша хиблять і починають фолити. Двічі на лінію стає Джейсон Кроу, якого можна сміливо назвати героєм матчу. 3 з 4 його кидка точні. 90:80. Перемога «Дніпра», який зміцнює своє положення в зоні плей-офф.   Післяматчева прес-конференція   Ярослав Зубрицький, гравець БК «Галичина»:   Сьогодні дуже важливу роль відіграв фактор свого поля. Плюс ми погано зіграли в захисті у першій половині. Не впоралися з Кроу. Його проходи і його передачі дозволяли «Дніпру» набирати легкі очки. Ми не змогли зупинити Кроу. Наприкінці нам трохи не пощастило. Тактика фолів ні до чого не призвела.   Михайло Увалін, головний тренер БК «Галичина»:   Ми сьогодні погано зіграли в захисті, пропустили багато «легких» очок. Тепер нам потрібно серйозно готуватися до матчу з «Азотом», який дуже багато чого може для нас вирішити.   Мартінас Андрюкайтіс, гравець БК «Дніпро»:   План гри, який підготував тренер, ми сьогодні виконали. Звичайно, хлопці в кінці вже трохи розслабилися, тому що було добуто відчутну перевагу. Але суперник не опустив рук, боровся до кінця, показав хорошу гру. Проте ми були кращими.   Денис Журавльов, головний тренер БК «Дніпро»:   В останні три хвилини матчу позначилася втома, і я не ризикнув випустити молодих гравців на майданчик. Гра була нервова. Як ви бачите, 20 очок переваги з такою командою як «Галичина» – це нічого. Потрібно було більше спокою нашим хлопцям наприкінці зустрічі. Саме в таких моментах і проявляється професіоналізм.

Джерело: БК Політехніка-Галичина