Чемпіонат Суперліги. «Політехніка-Галичина» – «Хімік» – 70:87 (13:22, 19:21, 26:18, 12:26)

«Політехніка»: Вільямс – 20 очок + 4 передачі + 3 підбирання; Макінтош – 14 очок + 6 підбирань + 3 передачі; Зубрицький – 13 очок + 9 підбирань; Лєпоєвіч –…

«Політехніка»: Вільямс – 20 очок + 4 передачі + 3 підбирання; Макінтош – 14 очок + 6 підбирань + 3 передачі; Зубрицький – 13 очок + 9 підбирань; Лєпоєвіч – 13 очок + 5 підбирань.

«Хімік»: Гаррісон – 23 очка + 7 підбирань; Агафонов – 16 очок + 8 підбирань; Мітчелл – 15 очок + 4 передачі; Кольченко – 15 очок + 4 підбирання.

Львівська команда поступилася у домашньому матчі южненському «Хіміку» з різницею в 17 пунктів. Зустріч розпочався із влучного двоочкового Тревіса Гаррісона, на який такою ж монетою відповів Мілош Бойовіч. Рівна гра тривала до того часу, поки той-таки Гаррісон, Кольченко та Мітчелл вивели «Хімік» уперед 6:12. Одразу ж Михайло Увалін взяв тайм-аут за 3.13 до завершення першої чверті. Щоправда, особливої користі «Політехніці-Галичині» хвилинна перерва не принесла. Южненці продовжувало вдало діяти як у нападі, так і в нападі, що дозволило їм збільшити розрив до 11 пунктів.

Друга десятихвилинка розпочалася з тих-таки атак підопічних Валентина Вороніна. Не на жарт розійшовся Андрій Агафонов, йому на підмогу поспішили Даррел Мітчелл та Сергій Попов, саме ця трійця «хіміків» змогла стримати порив «Політехніки-Галичини» до скорочення в рахунку.

Велика перерва позитивно відбилася на львівській команді. Дуже швидко «політехи» не тільки скоротили відставання (Зубрицький – 2, Вільямс – 5, Макінтош – 4) до 1-го очка, що змусило взяти тайм-аут Валентина Вороніна, а піти уперед. Проте кінцівку третього періоду гості провели на висоті й зуміли знову повести в рахунку. Завершальна чверть пройшла під акомпанемент атак «Хіміка». Один лише Гаррісон зумів забити 10 пунктів, такий самий внесок у очковий доробок за чверть зробив Олександр Кольченко. Усі старання «Політехніки-Галичини» скоротити відставання завершувалися невдачею, завершальним акордом матчу став триочковий від Олександра Кольченка, який і встановив підсумковий результат – 70:87.

Післяматчева прес-конференція

Боян Лазіч (тренер БК «Політехніка-Галичина»): «Сьогодні була дуже важка гра. Ми поступилися через слабку гру в обороні. Не змогли впоратися з атаками суперниками».

Валентин Воронін (головний тренер БК «Хімік»): «Сьогоднішню перемогу я завдячую командній грі. Сьогодні всі гравці зіграли на найвищому рівні. До того ж, ми дуже вдало зіграли у захисті».

Андрій Агафонов (гравець БК «Хімік»): «Сьогодні ніхто не тягнув ковдру на себе, ніхто не жалів м’яча. Зіграли командно. Вважаю, що саме це допомогло нам здобути перемогу».

Джерело: БК Політехніка-Галичина