«Говерла» – «Політехніка-Галичина» – 92:90 (28:19, 17:16, 19:17, 17:29, ОТ 11:9)

В одному з найцікавіших матчів першого туру чемпіонату Суперліги сезону 2010/2011 рр., західноукраїнському дербі між івано-франківською «Говерлою» та львівською «Політехніко…

В одному з найцікавіших матчів першого туру чемпіонату Суперліги сезону 2010/2011 рр., західноукраїнському дербі між івано-франківською «Говерлою» та львівською «Політехнікою-Галичиною», що завершився в овертаймі, господарі здобули перемогу з рахунком 92:90 (28:19, 17:16, 19:17, 17:29, ОТ 11:9).«Говерла»: Улянко – 17 очок, Полторацький – 16 очок + 8 підбирань, Шаппел – 14 очок + 9 підбирань, І. Кривич – 12 очок + 3 підбирання, Зіммерман – 11 очок + 3 передачі, Кіяушас – 11 очок + 3 передачі + 3 перехоплення.

«Політехніка-Галичина»: Моррісон – 22 очка + 10 підбирань, Віггінс – 17 очок + 10 підбирань, Бродаус – 15 очок + 5 передач + 4 підбирання, Ревзін – 13 очок + 3 підбирання.

А починалося усе досить спокійно та послідовно. Господарі новенького паркету манежу Коледжу фізичного виховання вже з перших хвилин почали нарощувати перевагу завдяки, насамперед, злагодженій грі команди як у нападі, так і в захисті. Відтак, ближче до кінця стартової чверті «говерляни» напрацювали на 9-очкову перевагу (22:13). Цікаво, що львів’яни виглядали дещо розгубленими таким початком гри.

Не збавили обертів підопічні Євгена Мурзіна і у другій 10-хвилинці. Більше того, завдяки влучній грі Зіммермана та Свонсона довели перевагу до 13-ти пунктів (43:30). Особливо варто відзначити екс-розігруючого «Будівельника», який своїми миттєвими проходами під кільце просто розривав захист гостей. У складі львів’ян, мабуть, варто виокремити високих – Моррісона та Віггінса. 36-річний Олексій Полторацьий, на якого лягли функції основного центрового у зв’язку з відсутністю через травму Еріка Колмена, не зажди міг впоратися з опонентами, проте каші не псував. На велику перерву команди пішли за рахунку 45:35 на користь івано-франківців.

По перерві гравці «Політехніки» дещо активізувалися. Павло Ревзін на пару з Вячеславом Богдановим здійснили відчутний «камбек» для своєї команди. Здавалося, інтрига повертається. Проте після тайм-ауту Євгена Мурзіна господарі здійснили ривок у відповідь – 11:3, відтак повернули собі ігрову перевагу. Проте гості не здавалися. В четвертій чверті вони знову кинулися відіграватися. І на великий подив прикарпатських шанувальників баскетболу їм це вдалося. В середині чверті рахунок рівний – 71:71!

Далі усе розгорталося за знайомим сюжетом. Обидві команди обмінювалися точними атаками. За 22 секунди до закінчення основного часу, після фолу Броадуса на Свонсоні, «говерляни» одержали можливість провести чи не вирішальну атаку. Проте не зуміли виконати влучний кидок. 81:81, і овертайм! У додатковій п’ятихвилинці Володимир Полях зробив ставку на Скотта Моррісона, який, певним чином виправдав подібну тактику. Проте єдиний центовий «Галичини» не дуже вдало виконував штрафні кидки.

Останні секунди овертайму добряче полоскотали нерви вболівальникам, коли спочатку Свонсон, а потім Ревзін обмінялися влучними дальніми кидками (90:90). На останніх секундах право на атаку знову одержали івано-франківці. І щастя, як виявилося, було саме на їх боці. Ігор Кривич наважився на відчайдушний кидок разом з сиреною і…влучив – 92:90

Джерело: БК Політехніка-Галичина