«Політехніка-Галичина» – «Кривбасбаскет» – 84:83 (20:22, 21:27, 21:18, 22:16)

«Політехніка-Галичина»: Вільямс – 19 очок + 3 підбирання, Моррісон – 18 очок + 6 підбирань, Фан – 15 очок + 3 підбирання + 3 перехоплення, Броадус – 12 очо…

«Політехніка-Галичина»: Вільямс – 19 очок + 3 підбирання, Моррісон – 18 очок + 6 підбирань, Фан – 15 очок + 3 підбирання + 3 перехоплення, Броадус – 12 очок + 6 передач + 3 підбирання, Віггінс – 9 очок + 13 підбирань + 3 передачі.

«Кривбасбаскет»: Бакіч – 22 очка, Жужа – 20 очок + 6 підбирань + 3 передачі, Глєбов – 8 очок + 3 підбирання, Сліпенчук – 5 очок + 4 підбирання + 3 передачі.Вкрай невдало виступає «Політехніка-Галичина» у цьому сезоні. І це стосується, як домашніх так і виїзних матчів. У десятьох матчах «політехи» лише тричі зуміли перемогти, натомість сім разів львівська команда покидала майданчик переможеною. Тому на домашню гру проти криворізького «Кривбасбаскету» львів’яни вийшли немов на останній бій.

На старті поєдинку повноправними господарями на майданчику були криворіжці. Підопічні Звєздана Мітровіча завдяки Бояну Бакічу повели – 5:0. Спочатку захисник «Кривбасбаскету» двічі влучив з лінії штрафних, а потім відзначився влучним триочковим. У «Політехніки-Галичини» кидок відверто не йшов. Перервав цю неприємну «традицію» Вільям Фан. Загалом майже всю першу чверть господарі були у ролі наздоганяючих. За дві хвилини до завершення чверті «політехи» таки зрівняли рахунок – 14:14. Однак «Кривбасбаскет» все-таки вирвав кінцівку періоду – 20:22.

Другий період розпочався немов під копірку першого. Гості з перших хвилин чверті пішли у відрив. Кондратовець влучив з периметру. За рахунку 24:32 Володимир Полях взяв тайм-аут. Після настанов свого тренера у «Політехніки-Галичини» гра у львів’ян дещо налагодилася. «Політехи» стараннями Фана та Броадуса дещо скоротили відставання – 38:43. Тепер уже тайм-аут взяв Звєздан Мітровіч. До слова, практично всю другу чверть галичани грали без Ніка Вільямса, який примудрився «нахапати» три персональні фоли. Відтак на велику перерву господарі пішли поступаючись у рахунку -8 очок (41:49).

Після великої перерви «Політехніка-Галичина» продовжили гонитву за криворіжцями. Однак гості із Кривого Рогу досить таки успішно тримали очковий гандикап зароблений за перші дві чверті матчу. І навіть поява Ніка Вільямса, який практично не грав усю другу чверть, не допомогла господарям – 62:67.

Четверта чверть розпочалась фолами криворіжців. Спочатку правила порушив Сліпенчук, а згодом Корабльов. Однак «політехи» цим не скористалися. Натомість «Кривбасбаскет» забив «трієчку». А у «політехів» м’яч вперто не хотів залітати у кільце криворіжців. Відтак три хвилини без набраних очок. Тренерський штаб «Політехніки-Галичини» вдався до тайм-ауту, який плідно вплинув на гру команди. Ревзін забив з дальньої дистанції, а тактика дрібного фолу з боку «Кривбасбаскету» завдяки влучності з лінії штрафних Ніка Вільямса та невлучний двоочковий від Юріци Жужи дозволили «Політехніці-Галичині» вирвати перемогу – 84:83.

Джерело: БК Політехніка-Галичина