Післяматчева прес-конференція “Політехніка-Галичина” – “Кривбасбаскет”

Володимир Полях (головний тренер БК «Політехніка-Галичина»): «Матч був дуже важким. Друга половина матчу дуже відрізнялася від першої. Однак врешті-решт гра…

Володимир Полях (головний тренер БК «Політехніка-Галичина»): «Матч був дуже важким. Друга половина матчу дуже відрізнялася від першої. Однак врешті-решт гравці моєї команди проявили характер і перемога прийшла. Не дивлячись на перемогу якість гри є дуже низькою. Цифра чотири в графі влучань триочкових кидків нас переслідує. Це – неприємний показник. На жаль, ми не можемо його змінити на краще. У перших двох чвертях ми пропустили 49 очок… Якщо у попередній грі ми пропустили 58 очок та ще й при двох командних фоли… Я налаштовував хлопців на те, що вони повинні використати всі чотири фоли у кожній із чвертей, які не пробиваються. Маю на увазі ті фоли, які не пробиваються, і якими можна переривати атаки суперника. Саме про це я казав гравцям своєї команди і вчора і сьогодні. Нині цих фолів було дуже багато. Сьогодні у нас був фарт. Програючи за п’ять хвилин десять очок,  коли  я подивився на рахунок матчу, який був у чверті 9:7, коли жодна із команд не могла набрати очки дуже важко було розраховувати на те, що ми зуміємо відіграти 10 очок за останні п’ять хвилин».

Нік Вільямс (гравець БК «Політехніка-Галичина»): «Ми всі хотіли перемогти і в тому числі. На це були налаштована уся команда. Ми добре зіграли у захисті, а також в атаці. Це у нас вийшло».

Володимир Чурсін (тренер БК «Кривбасбаскет»): «Підсумки матчу на табло. Буквально наприкінці матчу ми втратили гру. Є такий вислів: не вистачило концентрації. Кінцівка була програна. Шанс був реальний, але ми програли свою гру».

Дмитро Корабльов (гравець «Кривбасбаскет»): «Такі матчі програвати дуже болячи».

«Враження  від гри  досить таки неприємні. Гра  вийшла якоюсь не програною «Політехніці-Галичні», однак «відданою» нами. Сьогоднішій матч дещо схожий із тим, який ми програли МБК «Миколаїв». Вважаю, що у цьому матчі ми були сильніші, однак зарано повірили в перемогу. Мабуть, це все концентрація та необов’язкові втрати. Це все стало причоною нашої поразки. Такі матчі програвати дуже болячи. У кінцівці матчу нам не вистачило концентрування уваги на окремих моментах: не обо’язкові втрати, в захисті не розібрали гравців «Політехніки–Галичини», як слід».

Джерело: БК Політехніка-Галичина