«ДніпроАзот» – «Політехніка-Галичина» – 59:92 (18:22; 9:29; 16:24; 16:17)

«ДніпроАзот»: Карім – 26 очок + 4 підбирання + 3 передачі, Горбенко – 20 очок + 5 підбирань, Язвін – 4 очка + 5 підбирань.

«Політехніка-Галичина&raq…

«Політехніка-Галичина»: Вігінс – 21 очко + 10 підбирань, Вільямс – 20 очок + 4 підбирання, Моррісон – 16 очок + 15 підбирань + 3 блок-шоти, Ревзін – 13 очок + 7 підбирань + 3 передачі, Броадус – 11 очок + 9 передач + 3 підбирання.

У складі дніпродзержинців дебютний поєдинок провів латвійський легіонер Рінальдс Сірсніньш. Не будемо зараз оцінювати прем’єрний виступ Рінальдса в українському баскетбольному чемпіонаті, оскільки його новий колектив провів далеко не найкращий матч, – зауважує прес-служба БК «ДніпроАзот».

Перша чверть зустрічі не віщувала підсумкового результату – обидві команди набирали очки, не особливо дозволяючи одна одній вирватися вперед.

Але вже на початку другої чверті відбувся незрозумілий провал у грі дніпродзержинців, що призвело до ривка гостей, після якого перевага «Галичини» склала 20 пунктів – 38:18. Добре у ці хвилини виглядав американець Алан Вігінс, і багато в чому завдяки його діям гості зуміли піти у відрив.

У третій чверті господарі зробили спробу відігратися, але все це виглядало не надто переконливо, оскільки відразу декілька провідних баскетболістів «ДніпроАзоту» відверто випали з гри. Не допомагали й заміни, до яких вдавався тренерський штаб господарів. Не дивно, що й ця чверть залишилася за львівським колективом. Заключна десятихвилинка поєдинку вже не могла вплинути на результат матчу. 92:59 – більш ніж упевнена перемога «Галичини».

Як стало відомо на післяматчевій прес-конференції, у дніпродзержинській команді, яка зазнала сьомої поспіль поразки в сезоні, можливі кадрові зміни.

Післяматчева прес-конференція

Алан Вігінс, гравець БК «Політехніка-Галичина»: «Відчуваю, що ми дуже добре грали в захисті та контролювали підбирання – в цьому сила нашої гри. Суперник грав добре, але ми були до цього матчу чудово підготовлені. З самого початку ми виклалися по повній, зупинили напад господарів, що й стало запорукою перемоги».

Андрій Подковиров, головний тренер БК «Політехніка-Галичина»: «Ми готувалися до цього матчу, й завдання було, щоб хлопці зіграли як команда та думали передусім про захист. Настрій, з яким вони вийшли на паркет, допоміг їм реалізувати те, що вони насправді можуть».

Максим Балашов, гравець БК «ДніпроАзот»: «Не виконали установку тренера, не було як командного захисту, так і нападу. Та кількість очок, яку сьогодні нам забив Львів, просто неприпустима. В нападі сьогодні зіграли дві людини, але найголовніше – ми провалили захист».

Ігор Чигринов, головний тренер БК «ДніпроАзот»: «Два дні працювали проти зони, тому що я знав, як гратиме «Політехніка», але наші гравці все зробили навпаки. Відсоток триочкових кидків просто ненормальний, але не в цьому проблема, а в тому що припинили захищатися».

Джерело: БК Політехніка-Галичина