«Політехніка-Галичина» – БК «Одеса» – 79:70 (18:18; 18:15; 20:19; 23:18)

«Політехніка-Галичина»: Моррісон – 25 очок + 12 підбирань, Вільямс – 20 очок + 7 підбирань, Віггінс – 12 очок + 11 підбирань, Ебернеті – 10 очок + 3 підбир…

«Політехніка-Галичина»: Моррісон – 25 очок + 12 підбирань, Вільямс – 20 очок + 7 підбирань, Віггінс – 12 очок + 11 підбирань, Ебернеті – 10 очок + 3 підбирання + 3 передачі.

«Одеса»: Вашингтон – 22 очка + 3 підбирання, ДеГроут – 15 очок + 7 підбирань, Б’юкенон – 8 очок + 6 підбирань.

Розпочався матч «двійкою» Джона ДеГроута, якого «політехи» забули під власним щитом. Свої ж атаки «Політехніка-Галичина» довести до влучного кидка протягом стартових двох хвилин не могла. Гості натомість дальнім кидком Кривича впевнено повели на старті поєдинку – 5:0. Однак господарі майданчику потрохи «намацали» кидок і зусиллями Віггінса, Вільямса та Моррісона рахунок зрівняли. Загалом у першій чверті точилася рівна боротьба. Жодній із команд не вдавалося піти у суттєвий відрив. Свідченням чого стала рівновага у рахунку – 18:18.

Зі стартових секунд другого періоду «Політехніці-Галичині» вдалося дещо відірватися у рахунку. Шквал оплесків зірвав кидок однією рукою зверху у виконанні Вігінса. М’яч було забито у кращих традиціях легенди НБА Майкла Джордана. Окрилені цим фантастичним кидком «політехи» втримали здобуту в дебюті цієї чверті перевагу над одеситами до великої перерви. А допомогло це їм зробити влучні кидки Ніка Вільямса, кращого гравця другої чверті у складах обох команд.

Дебют третьої чверті був за Одесою. А розпочалося все із дальнобійної артилерії БК «Одеса». Швець, а згодом Б’юкенон двічі поспіль влучили з периметру, тим самим вивіши свою команду вперед.  Господарі відповіли влучним пострілом Моррісона. Але знову Б’юкенон влучив із-за дуги. Тренер «Політехніки-Галичини» Андрій Подковиров миттєво відреагував взявши тайм-аут. Пауза пішла на користь його команді. «Політехніка-Галичина» агресивніше почала грати в захисті і активніше в нападі. Відтак кидок з периметру від Доленка і «політехи» знову попереду. На цьому команда господарів не збавила обертів. Особливо старався центровий «політехів» Моррісон. Скот і на своєму щиті встигав відпрацьовувати і під чужим щитом боровся, немов лев. Відтак перед четвертою десятихвилинкою львів’яни Мали чотириочкову перевагу над опонентами – 56:52.

Зі стартових хвилин четвертого періоду БК «Одеса» будь-що намагалася дістати галичан у рахунку. Так протривало до кінця чверті. Однак Моррісон на пару з Вільямсом вдалою грою зруйнували потуги одеситів. А «Політехніка-Галичина» здобула другу поспіль перемогу у рідних стінах – 79:70.

Джерело: БК Політехніка-Галичина