«Політехніка-Галичина» – «Хімік» – 78:89(23:27; 25:18; 17:19; 15:25)

«Політехніка-Галичина»: Ревзін – 20 очок + 4 підбирання + 3 перехоплення, Ебернетті – 18 очок + 6 передач + 4 підбирання, Віггінс – 12 очок + 8 підбирань, Вільям…

«Політехніка-Галичина»: Ревзін – 20 очок + 4 підбирання + 3 перехоплення, Ебернетті – 18 очок + 6 передач + 4 підбирання, Віггінс – 12 очок + 8 підбирань, Вільямс – 11 очок + 3 підбирання, Моррісон – 10 очок + 7 підбирання.

«Хімік»: Мілледж – 17 очок + 5 перехоплень + 3 передачі, Гаррісон – 16 очок + 7 підбирань, Кальніченко – 13 очок + 10 підбирань, Бавчіч – 13 очок + 3 підбирання + 3 передачі, Попов – 13 очок.

Рахунок у матчі відкрив Тревіс Гаррісон, який відзначився влучним із середньої відстані. Южненці вдало діяли як у захисті, так і в нападі. Лише ближче до середини чверті «прорізалися зуби» й у господарів. Ревзін забив дальній, а за якусь мить Скотт Моррісон відзначився двома з фолом. Гості продовжували вести в рахунку, користуючись невдалою грою «політехів» у нападі, а після двоочкового від Едіна Бавчіча ситуація господарів взагалі стала складною – 12:21. під завісу першої чверті Павло Ревзін та Скотт Моррісон (обидва забили по 2 очки) скоротили відставання до 5 пунктів, а після «трієчки» Тодда Ебернетті різниця скоротилася до 2 очок. Проте з таким перебігом подій не хотів погоджуватися Куртіс Мілладж, який із середньої влучив у кошик.

Олександр Кольченко на старті другої чверті із-за дуги відкрив рахунок у десятихвилинці. Зусиллями Тодда Ебернетті різниця скоротилася до 3 пунктів – 29:32, а після довоочкового від Мартінаса Андрюкайтіса взагалі до одного. Така ситуація явно не влаштовувала наставника «Хіміка» Зорана Мартіча, який за 5.47 до великої перерви був змушений взяти тайм-аут, щоправда він це зробив після пробивного фола на Андрюкайтісі, й після короткого перепочинку литовець спочатку зрівняв рахунок, а потім і вивів уперед господарів паркету – 35:34. Згодом Алан Віггінс двічі влучив з лінії штрафних і тепер уже южненці були в ролі наздоганяючи – 37:34. Той-таки Віггінс незабаром знову забив два очки (цього разу з середньої), на що Едін Бавчіч відповів тією ж монетою, та Нік Вільямс забив триочковий, у наслідок чого львівським баскетболістам вдалося піти у невеликий відрив. За рахунку 46:41 (2.17 до завершення другої чверті) Зоран Мартіч вдруге взяв тайм-аут, після чого Куртіс Мілладж забив у прориві, й прийшла черга брати хвилинну перерву Андрію Подковирову (46:43). Наприкінці періоду серія помилок «Політехніки-Галичини» допомогла суперникам скоротити відставання до трьох очок – 48:45.

Після перепочинку Віггінс та Кальніченко «обмінялися» двоочковими, завдяки чому різниця в рахунку не змінилася «+3» на користь господарів. А от після влучного з-під щита від Станіслава Завадського й помилки Алана Віггінса під кільцем суперників, Андрій Подковиров був змушений взяти тайм-аут – 50:49. Тривалий час рахунок не змінювався, аж доки Павло Ревзін мало не з сиреною забив із середньої відстані, на що Андрій Кальніченко відповів красивим «данком». А згодом Олександр Кольченко відзначився вдалим дальнім і «Хімік» знову повів у рахунку – 52:54. Врятував ситуацію Павло Ревзін, якому двічі поспіль вдалося забити триочковий – 58:56. гойдалки тривали до завершення третьої чверті – 63:64.

Андрію Кальніченку на початку четвертого періоду вдалося забити триочковий і різниця в рахунку стала вимірюватися 4-ма очками, щоправда Тодд Ебернетті дещо полегший ситуацію господарів вдалим із середньої, на що Сергій Попов відповів ще одним дальнім. Уже за 6.16 до завершення чверті «Хімік» вів у рахунку «+9» – 69:77, що змусило Андрія Подковирова взяти черговий тайм-аут. Перерва пішла на користь господарям: Павло Ревзін зробив перехоплення й забив у прориві. «Політехи» швидко почали діставати суперника й за 4.35 до завершення періоду рахунок став 76:79. Тепер уже Зоран Мартіч був змушений взяти хвилинну перерву. Після тайм-аута южненці почали активніше грати у нападі, що стало причиною відриву – 76:87.  лише за 1.40 до сирени Павло Ревзін зумів реалізувати два штрафні, чим завершився «спурт» гостей. Однак особливо це не допомогло «політехам» – у підсумку «Хімік» таки здобув перемогу із різницею в 9 пунктів.

Джерело: БК Політехніка-Галичина