«Говерла» – «Політехніка-Галичина» – 89:71 (19:16; 24:20; 22:14; 24:21)

«Говерла»: Шаппел – 21 очко + 6 підбирань + 3 передачі, Колмен – 18 очок + 5 підбирань + 4 передачі, І. Кривич – 14 очок, Свонсон – 10 очок + 5 передач, Зі…

«Говерла»: Шаппел – 21 очко + 6 підбирань + 3 передачі, Колмен – 18 очок + 5 підбирань + 4 передачі, І. Кривич – 14 очок, Свонсон – 10 очок + 5 передач, Зіммерман – 8 очок + 6 передач + 4 підбирання.

«Політехніка-Галичина»: Віггінс – 21 очко + 10 підбирань, Вільямс – 16 очок, Моррісон – 6 очок + 7 підбирань.

На старті гри обидві команди не могли відкрити рахунок впродовж двох хвилин, – зауважує прес-служба БК «Говерла». Такий початок зумовив і подальший перебіг першої 10-хвилинки, яка проходила на середніх швидкостях. Проте активнішими виглядали все ж таки господарі, які завдяки вдалій грі, насамперед Джеремі Шаппела, поступово почали нарощувати свою перевагу. Цікавою була боротьба під кошиками, де активно діяли Ерік Колмен і Скотт Моррісон на пару з Аланом Віггінсом (8 очок на двох). Проте лідерами на велику перерву пішли все ж «говерляни» – 19:16.

Друга чверть розпочалася із двох влучних кидків «говерлян» Свонсона та Колмена. Львів’яни відповіли кількома «двійками» від Ніка Вільямса. Але якщо в гостей більш-менш стабільно грав тільки американський захисник, у господарів грала вся команда. Відтак, вже ближче до кінця чверті підопічні Євгена Мурзіна вели в рахунку «плюс 10» (43:33). І тільки триочковий Павла Ревзіна під завісу першої половини подарував надію гостям на те, що в наступні 20 ігрових хвилин ситуація на майданчику може змінитися.

Проте дива не сталося. «Галичина» цього дня, відверто, виглядала розбалансованим колективом. Відтак, без явного лідера (Вільямс, який начебто таким мав бути, був відправлений тренером на лаву запасних) львів’яни хвилину за хвилиною втрачали надії на перемогу, що, до слова, була дуже важлива для підопічних Андрія Подковирова. Третя чверть завершилася з рахунком 65:50 на користь «Говерли», яка не збиралася збавляти обертів і невпинно дарувала своїм шанувальникам яскравий і динамічний баскетбол.

Проте найголовніше, що «ведмеді» впевнено провели останні п’ять хвилин, які традиційно прикарпатський клуб провалює. Принаймні так було в попередніх поєдинках проти «Хіміка» та «Будівельника». Але цього разу все було інакше, відтак «говеляни» довели матч до четвертої поспіль домашньої перемоги (89:71), впевнено закріпившись на третьому місці. Натомість «Галичина» після сімнадцятої поразки у сезоні ще більше ускладнила своє турнірне становище.

Джерело: БК Політехніка-Галичина